FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By AniaK
Styl angielski ma dla mnie bardzo duże znaczenie między innymi za sprawą tego, że mam cały dom zrobiony na tę modłę oraz jest on przede wszystkim bardzo ale to bardzo elegancki, co mocno lubię.
By Kriss
Styl angielski jest jak najbardziej godny polecenia. Dlaczego? Otóż jest on elegancki i każdy kto lubi salony to będzie mieć ładnie w domu :)
By Kamcia
Ja osobiście nie przepadam za stylem angielskim, bo źle mi się ona kojarzy, poza tym nie lubię też za bardzo elegancji... zdecydowanie wolę użyteczność
By Szaraczek
Styl angielski nie musi się akurat każdemu podobać, ja mam do niego takie mieszane uczucia, ale to jest kwestia mojego gustu, a o tym się nie dyskutuje. :)
By Adamss
Mi sie bardzo podoba Polecam głównie fronty w kolorze taupe Jest to moim zdaniem kwintesencja stylu angielskiego....

No i dobrze jest równiez zastanowić się nad tym jak umeblować kuchnię tak aby była wygodna. Planując liczbę półek w szafkach i odległości między nimi oraz głębokość szuflad, dobrze jest ustalić, co się w nich ma znaleźć. Najważniejsze, żeby rzeczy, których używamy najczęściej, były w zasięgu rąk, gdyż częste schylanie lub wspinanie się po nie tylko niepotrzebnie obciążałoby nasz kręgosłup. Sporo inspiracji i pomysłów znajdziecie tutaj:
http://fronty-skandynawskie.pl/
Obrazek
By Krystian
Styl angielski to elegancja, to prawda, bo widzę, że tutaj wszyscy o tym piszą przede wszystkim i owszem z tym można się zgodzić, ale to również specyficzna dekoracja, któa przede wszystkim pdooba się poszczzególnym osobą.
  • 1
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

JA mam listwy poliuretanowe Orac Decor Sx104 i jes[…]

Sztukateria Białystok

A jeśli chodzi o sztukaterię w Białystoku, to zna[…]

A jaką farbą malowałeś te listwy przypodłogowe MDF[…]

Listwy polistyrenowe opinie

Mi to się tam wydaje, że większej różnicy nie ma j[…]