FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum dotyczące drewnianych schodów w domach, mieszkaniach i biurach. Dyskusje o rodzajach schodów, wyborze odpowiedniego materiału, rodzaju drewna, technikach montażu oraz o tym jak dbać o schody drewniane aby służyły nam jak najdłużej.
By Janusz_z
#8040
ja też zdecydowałem się na schody drewniane wykonane z dębu. Zlecenie zrealizowała firma pana Milika - niezawodna i konkretna. Mają doświadczenie i czują trendy. Jestem zadowolony
By OszukanaKlientka
#8244
Ja wybrałam schody dębowe dywanowe ze szklana balustrada. Wybór świetny, tylko firma wykonująca schody totalna porażka. Przestrzegam przed FABRYKA SCHODOW, firma nieprofesjonalna, najpierw byl problem z przyjazdem na montaż na umówiony termin, potem po pół roku schody się powyginaly i porozchodzily. Zgłosiliśmy wiec reklamacje. Reklamacja została uzanana przez p. Kamilę Rusiniak (przestrzegam przed ta niekompetentna osoba), pani wysłała technologow do sprawdzenia reklamacji, panowie stwierdzili ze wszystkie schody są do wymiany i umówiliśmy się na przyjazd ekipy, która miała zdjąć wszystkie stopnie i zabrać je na warsztat do naprawy. Ale jak mąż zażądał zwrotu kosztu naprawy ścian po remoncie schodow, pani Kamila stwierdziła ze reklamacja nie została uznana. Idziemy z nimi do sądu. Jeżeli nie chcecie narazić się na stres i powyginane schody, omijajcie FABRYKĘ SCHODOW Z DALEKA!!!
By irmin
#10272
Polecam zastanowić sie nad obłożeniem konstrukcji schodów metalowych albo betonowych płytkami...Rozwiązanie moim zdaniem najwygodniejsze oraz najbardziej funkcjonalne. Bez obaw można po nich chodzić w butach, a gdy na stopniach jest drewno - to niemożliwe. Człowiek musi pilnować siebie, a co gorsze - także gościom narzucać noszenie kapci. W przeciwnym razie drewno trzeba bardzo często odnawiać. Gres jest też wygodniejszy do sprzątania.
Zerknijcie sobie tutaj:
https://home100.pl/plytki-na-schody
W sklepie jest bardzo wiele modeli ciekawych płytek na schody.
By miki789
#14521
schody możesz zamówić od http://antschody.pl/. oni mają tyle doświadczenia, że dobiorą ci coś bez względu na potrzeby i możliwości. nawet tanio, bo niektóre materiały naprawdę nie są drogie, a jeszcze jak schody są małe to już w ogóle.
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Jakie macie hobby po pracy

A czy słyszeliście, czym jest groundhopping? To py[…]

Dodatki do wnętrza

Jeśli szukacie oryginalnych rozwiązań to widziałam[…]

Dekoracje do kuchni

Sądzę, że akcesoria kuchenne również mogą pełnić f[…]

Panele Kaindl opinie

JA to mam takie mieszane uczucia, jesli chodzi wła[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>