FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By maksik
#11772
To prawda, choć w Internecie można obecnie znaleźć naprawdę fajne pomysły. Oczywiście w przypadku małej łazienki na pewno jest trudniej, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Na stronie Kreatywnej Zieleni są pokazane projekty tak zwanych Zielonych Ścian wykonanych z mchu. Dość, że to fajnie wygląda, to jeszcze ma swoje dodatkowe plusy. Na http://kreatywnazielen.pl/zielen-bezobslugowa-i-bez-obaw/ można o tym poczytać.
By kiarra
#12357
Piękne aranżacje są w salonach Bokaro, jest ich tam sporo. Można kupić świetne kolekcje płytek, tylko tam u nich znalazłam najbardziej odpowiednie, które długo szukałam.
By karol123
#13700
Łazienka jest zawsze trudna do zaprojektowania. Ja miałem duży problem przy remoncie łazienki - nie potrafiłem zdecydować się na nic - od koloru kafelek po to czy wolę prysznic czy wannę. Po tych rozterkach przyszedł czas na wybór baterii. Postanowiłem zamówić je ze strony: https://sklep.sotbe.com/ . Polecam - okazały się być na prawdę dobre.
Magazyn

Wiadomo, że jakość jest ważna. Dzięki za podzielen[…]

Drewniany taras

Drewniany taras wygląda stylowo i jest popularny a[…]

Kurs na prawo jazdy

Chcesz przejść kurs na prawo jazdy z płytą poślizg[…]

Nasze ogrody

Jak właśnie aranżujecie ogród to ja wam powiem że […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>