FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By viko_vika@interia.pl
#13593
Pomysłów jest masa, trzeba zastanowić się czym dana osoba się interesuje i pod tym kątem dobierać podarunek. Ja mam w domu pasjonata fotografii, który ostatnio kupił sobie photoshopa, jednak średnio się na nim zna, więc kupiłam mu taki kurs na Vebo https://www.vebo.pl/kurs-adobe-photoshop-cc-zaawansowany. On się ucieszył, ja się ucieszyłam bo obrabia mi teraz pięknie zdjęcia.
By donna
#13840
Ja generalnie lubię robić prezenty związane z urodą bądż modą i w tym roku pomyślałam, że kupię buty, tym bardziej że w ofercie sklepu https://butymodne.pl/ jest bardzo dużo ciekawych propozycji w dobrych cenach, więc nie nadwyrężę budżetu
By karol123
#14069
Mój tata przy najbliższej okazji chce dostać latarkę, dlatego zamierzam mu ją kupić na urodziny, które obchodzi w marcu. Na stronie: https://www.oleole.pl/latarki.bhtml jest duży wybór latarek w dobrych cenach. Przede mną trudna decyzja, którą wybrać. Jedno jest pewne - w tym roku tata będzie zadowolony z prezentu urodzinowego :) Może Ty też kupisz taką latarkę na prezent?
By Matelo
#14246
Moim zdaniem kawa to zawsze dobry pomysł na prezent. Oczywiście nie taka ze zwykłego sklepu - tylko coś lepszego, na przykład ze sklepu internetowego https://czaskawy.pl/. Sama bardzo ucieszyłabym się z takiego prezentu.
By karol123
#14856
Hej, a ja podarowałem swojej siostrze na parapetówkę zestaw garnków marki La Bonita https://labonita.pl/ Dodatkowo dokupiłem do tego szybkowar (ponieważ jest zawsze zapracowana :)) i prezent z głowy :)
By viko_vika@interia.pl
#14867
Ja zawsze dobieram indywidualnie, bo jednak każdy się czymś innym interesuje :) Jakbyście potrzebowali torby papierowe to polecam sobie hurtem zamówić więcej, bo wychodzą grosze, a przydają się potem w wielu sytuacjach. Ja miałam z https://torbypapierowe.info.pl i jeszcze kilka mi zostało :)
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Nasze ogrody

Warto sprawdzić https://luminatione.pl/38[…]

Wyjątkowa kuchnia

Mi marzy się kuchnia w stylu rustykalnym. Remont p[…]

Magazyn

A sprawdzałeś palety plastikowe: https://www&[…]

Podłoga w kuchni

Ja mam płytki i nie zauważyłam, żeby jakoś specjal[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>