FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum dotyczące drewnianych schodów w domach, mieszkaniach i biurach. Dyskusje o rodzajach schodów, wyborze odpowiedniego materiału, rodzaju drewna, technikach montażu oraz o tym jak dbać o schody drewniane aby służyły nam jak najdłużej.
By Kassini
#6760
Kate1989 pisze:Marzą mi się drewniane schody na zewnątrz, prowadzące na podwyższony taras. Możecie mi podpowiedzieć, z jakiego drewna schody na zewnątrz najlepiej zrobić i czym je impregnować, jak o nie dbać na co dzień, żeby nie pękały i tak dalej? A no i co zimą? Jak zabezpieczyć je przed lodem?


Wydaje mi się, że to dosyć ryzykowny pomysł, bo takiego stuprocentowwego zabezpieczenia przed lodem nie ogarniesz przecież.
By makanda
#10930
Popieram przedmówców. Drewno w ogóle jest dość trudnym materiałem i żeby było w pełni bezpieczne, trzeba umieć je wybrać i odpowiednio o nie zadbać. Sama nie zdecydowałabym się na takie schody, ale ktoś bardzo chce takie mieć, to poprosiłabym o pomoc firmę, która robi np. domy z drewna, bo na co dzień pracują z takim materiałem i powinni umieć coś podpowiedzieć.

Jedz dużo papryki oraz pij sok z buraka, rok temu […]

Wygodny fotel biurowy

Aktualnie jest promocja na takie obrotowe fotele w[…]

Koszta hali magazynowej

Wszystko zależy od wyposażenia takiej hali i od te[…]

Kurs na prawo jazdy

Chcecie zapisać się na kurs prawa jazdy? Nie wieci[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>