FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
#9880
parka pisze:Najważniejsze, by pokój nie był zbyt dziecinny. Dziecko szybko z niego wyrośnie.

Tutaj w pełni się zgadzam. Jeżeli nasza pociecha już zaczyna przygodę ze szkołą, na pewno warto już zrezygnować z motywów bajkowych, a postawić na praktyczne meble, takie jak biurka chociażby z https://mirat.eu/biurka-drewniane,c235.html . Ładnie się prezentują, są solidne i bez wątpienia będą służyły naszym pociechom przez długie lata.
#10030
Niezależnie od wybranego stylu i szczegółów aranżacji, do pokoju dziecięcego warto wybrać dobrze strukturalne elementy wnętrza, do których zalicza się między innymi podłoga. Ułatwimy sobie ten wybór, jesli odpowiemy na pytanie: jaka dokładnie powinna być podłoga w pokoju dziecka? Bezpieczna, łatwa w sprzątaniu, przyjemna w użytkowaniu i ładna, aby nadążać za trendami i cieszyć oko. Wszystkie te wymogi dobrze spełniają panele winylowe Arbiton. Są trwałe, odporne na uszkodzenia i bardzo dobrze znoszą duże natężenie ruchu. Wybrać można pomiędzy panelami imitującymi naturalne drewno a posadzkę kamienną. Z oferty dostępnych wzorów z powodzeniem można wybrać taki, który wpisze się dobrze w planowana aranżację. Panele winylowe są wodoodporne, antystatyczne i bardzo łatwo się je czyści. Polecane są równiez dla małych alergików, między innymi dlatego, że nie zawierają szkodliwych plastyfikatrów.
By jadwiga
#10149
Witam

Popieram w 100% - niesamowita inspiracja dla pokoju dziecka, wydaje mi się ponadto, że pokój urządzony w takim stylu będzie doskonałym miejscem zabawy i nauki. Osobiście polecam również zajrzeć na stronę https://najlepszemeble.pl/, mają tam naprawdę super meble dla dzieci i nie tylko.

Pozdrawiam
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]

Monitoring

Możecie także sprawdzić tę hurtownię z częściami e[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>