FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz pomysł na ogrzewaną podłogę, ale nie wiesz czy się "da"? Na tym forum możesz porozmawiać na ten temat, zadawać pytana i dzielić się Twoimi spostrzeżeniami.
#7110
Firma Wiplast oferuje swoim klientom artykuły wodociągowo-kanalizacyjne, które z pewnością doskonale spełnią oczekiwania. Wiemy, w jaki sposób należy działać, w końcu mamy za sobą spore doświadczenie. Niemniej trzeba podkreślić, że wiedza i doświadczenie to nie wszystko. Liczy się też zaawansowany proces technologiczny, jaki mamy do dyspozycji.
#7291
Ogrzewanie podłogowe to świetna sprawa. Przede wszystkim daje duży komfort mieszkańcom. Najlepiej jednak współpracuje nie z tradycyjnymi instalacjami grzewczymi, a pompami ciepła. A w pompę ciepła warto zainwestować, bo to inwestycja na lata, która się dość szybko zwraca. Zobaczcie sobie ofertę pomp na stronie http://dimplex.pl/. Mają bardzo duży wybór różnych typów pomp, tak że na pewno coś znajdziecie dla siebie.
#7592
Rekuperacja to podstawa jeśli chce się zaoszczędzić na ogrzewaniu i "przy okazji" mieć zawsze świeże powietrze w domu, niezależnie od wietrzenia. Jak chcesz więcej informacji na ten temat to przedzwoń sobie do firmy http://oemsolar.pl/. Oni w ofercie mają także montaż rekuperacji i z tego co wiem, to mają dość konkurencyjne ceny i dają długoletnie gwarancje na swoje instalacje.
#9254
Jestem poważnym biznesmenem i bardzo cenię sobie ergonomię pracy oraz oszczędność. W tym roku musiałem wymienić ogrzewanie na mojej działce, chciałem wybrać coś idealnego więc szukałem po wielu ofertach, aż natknąłem się na https://www.bricoman.pl/artykuly-hydrau ... piece-kozy gdy zamówiłem go i podłączyłem odczułem jaka jest to zmiana zarówno dla mojej działki jak i dla mojego portfela, gdyż rachunki mocno się zmniejszyły :D
Nasze ogrody

Mam do Was takie inne pytanie nie od dodatkach ale[…]

Projekt domu

Jak u was było z zakupem domu czy mieszkania? Szuk[…]

Budowa domu

No, ale na pewno najpierw to trzeba znaleźć projek[…]

remont łazienki. Jaki koszt?

To od bardzo wielu kwestii zależy więc ciężko osza[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>