FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Miejsce do zamieszczania ogłoszeń kupna parkietu, desek, listew oraz nietypowych, rzadkich materiałów. W tym miejscu można również zamieszać zlecać wykonanie usługi.
By Komancz
#11142
majki pisze:Przeprowadzka małych samochodem jest niezwykle męcząca, ponieważ trzeba zrobić sporo kursów. Wynajmij sobie lepiej jakieś większe auto na przykład w wypożyczalni samochodów https://car-rental.pl/kontakt/wypozycza ... dow-radom/


W dużych miastach wybór zapewniony http://wypozyczalnia-aut24.pl/lista-wyp ... warszawie/ , więc wolny, większy samochód nietrudno wynająć. Przy małych przeprowadzkach i wsparciu znajomych, rodziny to ekonomiczne rozwiązanie problemu przeprowadzki:)
#12089
Przeniosłem się za granicę na Cypr i naprawdę potrzebowałem samochodu, aby załadować cały bagaż i spokojnie pojechać prosto z lotniska. W rezultacie zwróciłem się do https://cars-scanner.pl/cypr/limassol_wynajem_samochodow.html i tuż przed moim przyjazdem czekałem na samochód na parkingu niedaleko lotniska. Za tydzień wynajmu zapłaciłem tylko 80 dolarów. Byłem mile zaskoczony cenami transportu, ponieważ taksówka na Cyprze jest bardzo droga.

Z tego co pamiętam, to Kronopol też ma solidne pan[…]

A można cyklinować laminowane panele?

Tapety w stylu angielskim

Jak już to ja wolę jakoś kratę bardziej od tych kw[…]

Drzwi wewnętrzne białe

Białe drzwi wewnętrzne u mnie by się nie sprawdził[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>