FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Miejsce do zamieszczania ogłoszeń kupna parkietu, desek, listew oraz nietypowych, rzadkich materiałów. W tym miejscu można również zamieszać zlecać wykonanie usługi.
By Komancz
#11142
majki pisze:Przeprowadzka małych samochodem jest niezwykle męcząca, ponieważ trzeba zrobić sporo kursów. Wynajmij sobie lepiej jakieś większe auto na przykład w wypożyczalni samochodów https://car-rental.pl/kontakt/wypozycza ... dow-radom/


W dużych miastach wybór zapewniony http://wypozyczalnia-aut24.pl/lista-wyp ... warszawie/ , więc wolny, większy samochód nietrudno wynająć. Przy małych przeprowadzkach i wsparciu znajomych, rodziny to ekonomiczne rozwiązanie problemu przeprowadzki:)
#12089
Przeniosłem się za granicę na Cypr i naprawdę potrzebowałem samochodu, aby załadować cały bagaż i spokojnie pojechać prosto z lotniska. W rezultacie zwróciłem się do https://cars-scanner.pl/cypr/limassol_wynajem_samochodow.html i tuż przed moim przyjazdem czekałem na samochód na parkingu niedaleko lotniska. Za tydzień wynajmu zapłaciłem tylko 80 dolarów. Byłem mile zaskoczony cenami transportu, ponieważ taksówka na Cyprze jest bardzo droga.
By andrea8
#12870
Według mnie ogromną ulgą byłoby skorzystanie z profesjonalnej firmy, która zajmuje się przeprowadzkami. Z tego co się zorientowałam to firma mrowka-bagazowka.pl świadczy bogate usługi i nie są nawet drodzy. Dbają o pełen bezpieczeństwo, żeby nic się nie uszkodziło w trakcie transportu etc.
By patykinio85
#14007
Czytam te wszystkie opinie i ciekawe ile z nich jest prawdziwe:) Teraz do rzeczy ogólnie to wypowiem się w imieniu znajomego który pochodzi z okolic Opola budował dom i wynajmował mieszkanie. Oczywiście po wybudowaniu domu musiał się przeprowadzić i szukał firmy z dużymi samochodami i znalazł. Przejechali Panowie i na miejscu powiedzieli że oni nie wnoszą mebli tylko przewożą!!! przed usługą pobrali zaliczkę w kwocie 200 zł. Współpraca się zakończyła ponieważ inaczej było ustalane telefonicznie i kwoty nie oddali bo też rzekomo stracili czas. Inna firma miała ceny z kosmosu za każdą rzecz którą mieli wynieść liczyli od kilkudziesięciu do kilkaset złotych. Przeprowadzka z mieszkania M3 wyniosła by nawet 10 000 zł a roboty jeden dzień:) i znajomy z polecenia znalazł firmę transportową z busem. Musieli jeździć kilka razy bo wszystko się nie zmieściło za jednym razem. Cena usługi przeprowadzki wyniosła kilkaset złotych Panowie wszystko wynieśli, spakowali i wnieśli normalnie profeska. Firma transportowa Opole poznałem tych ludzi i naprawdę mała firma z młodymi osobami czasami wykonuje pracę o wiele solidniej i z pasją niż ci którzy posiadają mercedesy i brzuch przed sobą i nazywają siebie biznesmenami. i liczą tylko na szybki zysk nie licząc się z drugim człowiekiem..

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>