FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
Mocart pisze:
Witek28 pisze:Ja nie lubię Largusa, bo moim zdaniem mają zdecydowanie zawyżone ceny ponadto co mają w swojej ofercie ...

Jesteś pierwszą osobą, która twierdzi, że Largus ma zawyżone ceny

Mam do tego pełne prawo, po prostu takie jest moje odczucie
Witek28 pisze:
Mocart pisze:
Witek28 pisze:Ja nie lubię Largusa, bo moim zdaniem mają zdecydowanie zawyżone ceny ponadto co mają w swojej ofercie ...

Tak, masz, ale do gadania głupot to nie za bardzo, bo nie ma co wprowadzać ludzi w błąd i wmawiać im, że coś ma zawyżone ceny. Pewnie wg Ciebie lepiej jest kupić jakiegoś nonema i się tym cieszyć bo tanio, ale, że się zaraz rozwali to już nie jest takie ważne
Mocart pisze:

Ja tak samo się nie spotkałem z takim poglądem, że te ceny są jakoś przesadnie zawyżane ...
Mocart pisze:
Witek28 pisze:
Mocart pisze:

Tak, masz, ale do gadania głupot to nie za bardzo, bo nie ma co wprowadzać ludzi w błąd i wmawiać im, że coś ma zawyżone ceny. Pewnie wg Ciebie lepiej jest kupić jakiegoś nonema i się tym cieszyć bo tanio, ale, że się zaraz rozwali to już nie jest takie ważne

Ja również nie słyszałam żeby ktoś miał taką opinię na ten temat :)
Malwin pisze:Ogólnie to prawda, że Largus to jedna z najsolidniejszych firm jakie są na rynku. Moim zdaniem jak najbardziej warto. Pamiętaj, że nie kupujesz tego co tydzień, to inwestycja

To prawda, ludzie czasami myślą, że panele to bułki i kupują je codziennie :)

A może zamiast paneli warto zdecydować się na jak[…]

producent drzwi to dla mnie zawsze najtrudniejsza […]

Pol Skone drzwi

pol skone drzwi to moim zdaniem jakościowy wybór […]

Ościeżnica

drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny są bardzo różne[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>