FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Pytania ogólne o tematyce podłóg drewnianych. Rozmowy o wyborze podłogi z naturalnego drewna, rodzajach podłóg drewnianych, parkietach i deskach podłogowych. Jeżeli rozważasz zakup posadzki z drewna lub już ją kupiłeś i masz pytania dotyczące układania to dobrze trafiłeś. Na tym forum znajdziesz odpowiedzi, ciekawe innspiracje, pytania innych użytkowników i fachowców. Zachęcamy do dyskusji.
By Matelo
#13291
Budowa domu to dosyć droga inwestycja dlatego warto wszędzie szukac oszczedności. Ja dużo zaoszczędziłem na budowie konstrukcji dachu. Zdecydowałem się na wiązary dachowe w technologii płytek kolczastych od firmy WPW [wpwinvest.pl] http://wpwinvest.pl/technologia/zalety-technologii . To dużo tańsze rozwiązanie niż tradycyjne więźba dachowa. Nie wymaga zastosowania stropu betonowego, podpór i ścian nośnych. Dzięi temu też montuje się ją bardzo szybko (1-2 dni).
By andrea8
#13475
To prawda. Budowa domu to całkiem spora inwestycja, ale na pewno warta zrealizowania. Widzę, że piszesz na temat dachu. Uważam, że znakomity rozwiązaniem jeżeli chodzi o szkielet będą wiązary drewniane https://mgdachy.pl . Po prostu słyszałam, że taka konstrukcja jest naprawdę solidna, wytrzymała i tania.
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]

Monitoring

Możecie także sprawdzić tę hurtownię z częściami e[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>