FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By Dan
Witajcie! Planuje zamontować u siebie jakieś ciekawe listwy przypodłogowe i mój wybór padł na Orac Decor, jednak średnie mam pojęcie o tej marce, coś mi się kojarzy, że to dobrej jakości produkty, jednak nie mam pewności... Warto kupić listwy Orac Decor?
Moim zdaniem warto, szczególnie że Orac Decor to jeden z najlepszych producentów sztukaterii na rynku. Fajną ma ofertę i do tego można być spokojnym o jakość produktów :)
By KamilD
Orac Decor ma przede wszystkim bogaty wybór listew przypodłogowych, ich jakości nie można też nic zarzucić ;) Niedawno kładłem u siebie model ze zdjęcia i muszę przyznać, że prezentują się rewelacyjnie :)
Obrazek

Oprócz google warto wejść sobie na portale takie j[…]

Ceny są zróżnicowane. Zwykle brane są pod uwagę ta[…]

A jeśli chodzi już o panele na ogrzewanie, to jaki[…]

Szare panele podłogowe

Fajnie się te szare panele w nowoczesnym wnętrzu s[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>