FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Adamss
#12602
Jaki wygodny fotel biurowy możecie zaproponować?

Szukam dla siebie czegoś konkretnego. Najlepiej z dobrym podparciem kręgosłupa Krzesło na jakim obecnie siedze się rozpada.
By trr
#12620
Napiszę CI z własnego doświadczenia, że najważniejszym elementem w domowym biurze będzie porządne krzesło . Zainwestuj w dobre krzesło obrotowe. Najlepsze są moim zdaniem te z siateczki połączonej z tkaniną. Ergonomiczne, tak aby nie bolał Cię kręgosłup po kilku godzinach pracy. Naprawdę, to popłaca na przyszłość ... Jeśli zastanawiałabyś w jakim sklepie można kupić takie fotele to warto jest zajrzeć na tę stronę: https://kreispolska.pl/255-fotele-biurowe - znajduje się tam bardzo duży wybór przeróżnych krzeseł - w różnych grupach cenowych tak więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Dobre krzesła ma firma Interstuhl. Plusem jest tutaj gwarancja na ponad 10 lat.
By irmin
#13071
Fotel faktycznie niezły, jednak nie na moje możliwości finansowe.
Tańsze, ale również dobre fotele biurowe znajdziecie w tym sklepie https://www.centrumkrzesel.pl/fotele-biurowe-/119/c .
Zwróć uwagę na to jak wygląda sam fotel oraz jakie ma właściwości. Wyprofilowane siedzisko, wspierające odcinek lędźwiowy kręgosłupa, podłokietniki, zagłówek, regulacja wysokości, bywa, ze taki fotel ma podnóżek ( jest to jednak jedynie w tych droższych modelach) - w sumie wszystko to, by wspierać kręgosłup i zapewnić jak największy komfort użytkowania, który przekłada się również na lepsze skupienie uwagi i co za tym idzie – efektywność.
Podobnie jak kolega powyżej stawiałbym na materiał.
By student
#13325
Adamss pisze:Jaki wygodny fotel biurowy możecie zaproponować?

Szukam dla siebie czegoś konkretnego. Najlepiej z dobrym podparciem kręgosłupa Krzesło na jakim obecnie siedze się rozpada.


U siebie w biurze mam ELF steel04 chrome z mechanizmem Multiblock, który jest wygodny i ergonomiczny, dobrze wyprofilowany. Nie narzekam na żadne bóle kręgosłupa, siedzi się komfortowo. Fotel ma też nowoczesny desing. Możesz go zobaczyć w sklepie https://www.wyposazeniegaudia.pl/ Wybrałem model z kółkami, ale mają w ofercie także stacjonarny.
Dobre drewno na taras

Ja u siebie rozważałem drewno an tarasie ale ostat[…]

Jestem obecnie posiadaczką aparatu słuchowego. Uwi[…]

Jesteś pierwszą osobą, która twierdzi, że Largu[…]

Na rynku dostępnych jest kilka różnych marek sztu[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>