FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By trr
Stoje przed zakupem stolika kawowego i niby zakup wydaje sie prosty to jednak nie jest. Salon urzadzony mam raczej w stylu nowoczesnym. Skórzana biala sofa z otomaną, stół kolor wenge z metalowymi nogami, biale skórzane krzesla przy stole....szafka pod tv wenge z czarnymi lakierowanymi frontami i teraz myslalam nad stolikiem czarnym lakierowanym na wysoki polysk ale nie wiem na ile w praktyce sie sprawdzi badz cos dobranego pod stól duzy?? Salon tworzy otwarta przestrzen wiec wszystko jest w zasiegu wzroku. Nie wiem na co sie zdecydowac.....Jakie macie stoliki kawowe i jak sie sprawdzaja???
By irmin
Nie polecam czarnego lakierowanego stolika kawowego. No chyba, że chcesz marnować sobie czas na codzienne bieganie ze ściereczką i wycieranie z niego kurzu. Czarne meble są wymagające i o ile jeszcze fronty ujdą, to kupienie czarnego blatu jest samobójstwem.
W salonie królują czarno białe kolory Moze w takim razie dobrze kupić biały stolik kawowy?
Zobacz sobie jakie modele są w tym sklepie
https://mebel4u.pl/stoliki-kawowe-biale

Świetnie wygląda połaczenie bieli z drewnem:
Obrazek
By parka
A to na pewno nie. Szklany stolik też jest problematyczny. U nas sprawdza się biały.

Oprócz google warto wejść sobie na portale takie j[…]

Ceny są zróżnicowane. Zwykle brane są pod uwagę ta[…]

A jeśli chodzi już o panele na ogrzewanie, to jaki[…]

Szare panele podłogowe

Fajnie się te szare panele w nowoczesnym wnętrzu s[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>