FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum dotyczące drewnianych schodów w domach, mieszkaniach i biurach. Dyskusje o rodzajach schodów, wyborze odpowiedniego materiału, rodzaju drewna, technikach montażu oraz o tym jak dbać o schody drewniane aby służyły nam jak najdłużej.
By Kassini
#6759
pietruszek pisze:Wycena jest zazwyczaj darmowa. Po prostu porównaj propozycję kilku firm i tyle :)


No i przy darmowej wycenie też od razu mamy do czynienia z wstępnym pomysłem na projekt i poprawkami
By aleschody.com
#7412
Witam wszystkich!
Na portalu https://www.aleschody.com/ zebraliśmy wielu zaufanych producentów schodów z całej Polski, dzięki czemu bardzo łatwo porównać ich realizacje oraz skontaktować się z producentami z okolic miejsca montażu schodów.

Pomagamy również w zebraniu BEZPŁATNYCH ofert od kilku producentów, dzięki czemu każdy może wybrać po prostu najbardziej korzystną dla niego ofertę. Wystarczy skontaktować się z nami poprzez stronę https://www.aleschody.com/kontakt/
By piter40
#7952
Nie warto oszczędzać na schodach. Znajomy zamówił schody 10 lat temu i teraz konieczna była ich regeneracja, ponieważ były już poprzecierane. Ja zamówiłem schody 5 lat temu w firmie Zakki i cały czas są jak nowe, Konkretnie to zamówiłem Schody Wewnętrzne Saturn wykonane z drewna bukowego i jestem bardzo zadowolony.
By martynanowicka
#9100
Cześć,

Wszystko zależy od tego na jaki rodzaj drewna się zdecydujemy wg. mnie najlepszą opcją jest drewno dębowe lub sosnowe. Warto również do montażu zatrudnić dobrych fachowców, a nie jakieś ciapy. Cena mini schodów zaczyna się od 300 zł, a większe sosnowe schody to już koszt powyżej 1000 zł. Wszystko tak zależy od Twoich preferencji, ja od siebie mogę polecić schody drewniane od producenta https://kornik.com.pl/k/schody-mlynarskie/ dobra jakość w dobrej cenie
By violet_13
#9130
My zamówiliśmy schody dębowe u fachowców w branży :) woleliśmy zapłacić ten tysiąc więcej a mieć pewność że schody będą trwałe, solidne i przetrwają lata :) do dębowych schodów dobraliśmy balustradę ze stali nierdzewnej, oczywiście też u fachowców. Nie ma to jak eksperci w danej dziedzinie :) Patrząc na nasze schody, mogę je podziwiać i wiem że nigdy nie stracą uroku. Stal nierdzewną wykorzystaliśmy też do balustrady na balkon co bardzo ładnie współgra z całym domem i tworzy jednolitą całość. A taka balustrada jest odporna na warunki atmosferyczne, więc to był tylko wielki plus :)
By Roman
#13634
U mnie schody robiła Firma Jurex z Dębicy. Same schody wykonane super i za przystępną cenę. Na miejscu wszystko wymierzone dopasowane zostało. Do tego drewno z fajnymi słojami. Miałem zamiar farbą pociągnąć ale chyba zostawie takie jak jest. Odnośnie renowacji schodów to z tego co wiem ma sens w zabytkowych domach. Ale tam to już inna bajka.
Jakie macie hobby po pracy

A czy słyszeliście, czym jest groundhopping? To py[…]

Dodatki do wnętrza

Jeśli szukacie oryginalnych rozwiązań to widziałam[…]

Dekoracje do kuchni

Sądzę, że akcesoria kuchenne również mogą pełnić f[…]

Panele Kaindl opinie

JA to mam takie mieszane uczucia, jesli chodzi wła[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>