FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Zastanawiasz się nad ogrzewaniem podłogowym? Nie wiesz jak się do tego zabrać? Masz pomysł na ogrzewaną podłogę, ale nie wiesz czy się "da"? Na tym forum możesz porozmawiać na ten temat, zadawać pytana i dzielić się Twoimi spostrzeżeniami.
By Matelo
#10896
Wybór opału do domu nie jest łatwym rozwiązaniem. My dość długo zastanawialiśmy się na jaki rodzaj opału się zdecydować. Mnie zainteresował pellet. udało mi się tutaj https://pelletem.pl/ , znaleźć wiele potrzebnych informacji. Warto zerknąć tam przed zakupem.
By parka
#10902
Oczywiście, że nie. Zwłaszcza, jak ma się małe możliwości, bo np. nie ma gazu w pobliżu.
By student
#11082
Wedlug mnie najlepszym sposobem na ogrzewanie , najtanszym, najekonomiczniejszym jest pompa i dołączony bufor do pomp ciepła do tego system wentylacji. Polecam artykuł http://www.noel.pl/polaczenie-zbiornika-buforowego-i-pompy-ciepla/
Z moich doswiadczen - nowy dom jednorodzinny , szeregowy 3 poziomy ok. 140 m2.
koszt ogrzewania na miesiac calego domu z ciepla woda wynosi max.45-50 eur (czyli max. 200 zl na miesiac za ogrzewanie i za ciepla wode!)

Wchodzisz do domu i zawsze masz stala temperature, nie musisz ciagle przekrecac grzejnikow,zawsze ciepla woda, wszystko regulowane automatycznie.
Awatar użytkownika
By Wreck
#11357
Samo ogrzewanie to czasem nie wszystko. Trzeba też zadbać o szczelność, a więc między innymi o okna. Osobiście polecam te od firmy Atos z Lublina, bo są świetnej jakości, a cena jest bardzo atrakcyjna.
By janknik
#12505
Mi się podoba ogrzewanie podłogowe. Fajne zastosowanie mają folie grzewcze
By Anna Wolska
#12543
Wybór ogrzewania jest niewątpliwie ważną kwestią. Jeżeli jednak chcemy dowiedzieć się więcej na temat dostępnych obecnie na naszym rynku opcji, warto odwiedzić blog budowlany MG Projekt https://www.mgprojekt.com.pl/blog/ . Są tam dostępne bardzo ciekawe artykuły, tworzone przez specjalistów, w związku z czym na pewno możemy polegać na ich wiedzy:).

Listwy dekoracyjne sa zawsze moim wyborem. Bardzo […]

Quick step jest od zawsze moim wyborem, super jako[…]

Panele podłogowe Quick Step

Dla mnie Quick Step nie ma sobie równych. :)

Ja mam u siebie ac4 i mogę pochwalić bardzo. Spisu[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>