FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Lutek
drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ja zawsze kupuję od tej samej firmy by były na pewno dobrze spasowane
By wardega123
Karp pisze:drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny są dla mnie takie mało znane dokładne ceny ale mogę powiedzieć , że czasami rozrzut potrafi być bardzo duży :)

Trochę nie wiem co masz na myśli :lol: :lol:
By duchkacpra
Ogólnie jak chcecie kupić drzwi wewnętrzne z ościeżnicą to takie markety jak castorama czy obi są całkiem ok wyborem, zawsze trochę taniej, a i lepsze marki też można u nich w ofercie znaleźć ;)
By Zbyszek
Bożena pisze:tutaj się zgodzę, ościeżnica to jeden z najtrudniejszych wyborów !

Czy ja wiem, bez problemu w komplecie z drzwiami można dostać ;)
By Stefan
kasiasasia pisze:JA tam zawsze drzwi wewnętrzne z ościeżnicą kupuję, lubie mieć od kopletu ;)
No najlepiej kupić drzwi wewnętrzne z ościeżnicą, później może być problem spasować jak się osobno kupi
By Kamcia
Ja kupiłam drzwi wewnętrzne z ościeżnicą w Castoramie i jestsem z nich zadowolona, są dobre jakościowo i nie miałam żadnych problemów z montażem ;)
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]