FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Darek11
drzwi obi to sprawdzona oferta, decyduję się na te produkty już od wielu ładnych lat i jestem zadowolony, przede wszystkim spory wybór
By mocek1010
obi drzwi wewnętrzne to nie jest dobre rozwiązanie bo ja ogólnie nie jestem zadowolony ze swoich ostatnich zakupów, za tę cenę spodziewałem się nieco więcej
By lakocki
Dan pisze:A jaki macie stosunek do lepszych marek dostępnych w OBI? Warto takie drzwi wewnętrzne w OBI kupić? Bo często mają one atrakcyjniejsze ceny niż w innych miejscach ;)

dla mnie obi to średnia marka, jeśli nie masz wymagań wygórowanych to obi drzwi są spoko
By duchkacpra
Kamcia pisze:Obi drzwi są dla mnie od dłuższego czasu najlepszym wyborem, jaki jest dostępny na rynku. Podoba mi się ich wygląd oraz jakość . :D :D

drzwi obi to tutaj bym dyskutował o jakości :)
Drzwi wejściowe

Wiecie, co - firma Drutex ma też fajne drzwi. Jest[…]

Budowa domu a dach

Mnie bardziej interesuje to, w jaki sposób wygląda[…]

Pol Skone drzwi

drzwi pol skone dla mnie są bardzo jakościowym pro[…]

Ościeżnica

drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny to widzę, że je[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>