FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Bożena
#11994
Wiktor. pisze:Hm dziwne, jak przeglądałem ofertę OBI, bo chciałem kupić drzwi wewnętrzne OBI, to montażu nie widziałem w ofercie ;)

A jakie drzwi? Zdecydowałeś się na nie? Chciałabym poznać opinię na temat zakupów w OBI :)
By kara
#12030
maro pisze:Czy kupisz w Castoramie czy OBI, drzwi wewnętrzne montujesz raczej na własną rękę, co najwyżej niektóre markety pomogą Ci znaleźć kogoś kto dla Ciebie to zrobi.

Ale to też nie każdy market pomaga znaleźć ekipę ;)
By Rysio
#12220
Zbyszek pisze:Drzwi OBI to akurat ma całkiem niezłe jak się dobrze przejrzy ofertę :)

Jak w każdym markecie budowlanym ;)
By Jaśko
#12410
Zbyszko pisze:A warto na te drzwi wewnętrzne OBI się decydować?

Ja wychodzę z założenia że bez różnicy czy będzie to Castorama, Leroy czy OBI - drzwi wewnętrzne, które mają w ofercie, nawet jeśli są jakiś znanych marek to mogą być gorszej jakości niż od jakiegoś pośrednika, który skupia się wyłącznie na handlu drzwiami ;)
By kasiasasia
#12641
Ja takie mam mieszane uczucia co do produktów z marketów budowlanych, bo wydaje mi się, że trochę są gorsze jakościowo w porównaniu do drzwi z salonu, jednak ostatnio wpadły mi w oko fajne drzwi wewnętrzne w OBI i teraz nie wiem co robić... Warto decydować się na zakup drzwi w OBI?
By Bożena
#12678
Jeśli chodzi o ofertę OBI, drzwi wewnętrzne, które można w niej znaleźć też są od renomowanych producentów, a ich niższe ceny wynikają z tego, że markety budowlane zwyczajnie w większych ilościach zamawiają drzwi w porównaniu do salonu, który zamawia drzwi pod klienta, więc myślę, że spokojnie można się na nie zdecydować :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Dodatki do wnętrza

Warto zadbać też o dobre oświetlenie. W https://ww[…]

Wyjątkowa kuchnia

A co myślicie o tego typu tablicach do kuchni - ht[…]

Materac zamiast łóżka

Możecie także zajrzeć do https://room99.pl/ , gdzi[…]

Monitoring

Możecie także sprawdzić tę hurtownię z częściami e[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>