FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By AniaK
Dla mnie listwy polistyrenowe są jak najbardziej warte uwagi z wielu względów. Ostatnio mam wrażenie, że na rynku jest jakieś wyparcie , bo bardzo dużo promocji wszędzie widzę na nie. :)
By KasiaK
Ja tam najlepiej listwy z polistyrenu lubię - prosty montaż, nie trzeba mieć nie wiadomo jakiego sprzętu, ciężkie nie są a efekt fajny :)
By Wiktor.
Mi to się tam wydaje, że większej różnicy nie ma jeśli chodzi o to z czego te listwy przypodłogowe są, czy z polistyrenu czy tam z poliuretanu, mają prawie takie same właściwości ;)
By Zbyszko
Kowalik pisze:A jeśli chodzi o listwy z polistyrenu to z jakiej firmy byście polecali? Które marki cieszą się dobrymi opiniami? ;)

Podłączam się pod pytanie! Też szukam dobrej firmy co ma w ofercie listwy przypodłogowe z polistyrenu :)
By Krystiano
Marcello pisze:No a jeśli chodzi o listwy polistyrenowe Creativia to one nie są przypadkiem takie trochę gorsze? Bo z tego co kojarzę to są trochę tańsze :)

COOOO?! Creativia to ma na niezłym poziomie ceny :D Pierwsze słyszę, że gorsze listwy xD
Organizowanie przeprowadzki

Zorganizowanie przewozu rzeczy to zawsze spore wyz[…]

Zdecydowanie bardzo dobre rusztowania załatwicie s[…]

Koszta hali magazynowej

A czy planujesz kupować może podnośniki do swojej […]

Jak rozwijać swój biznes?

W pewnym momencie prowadzenia firmy warto byłoby z[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>