FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By Madzia
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o listwy przypodłogowe z duropolimeru? Polecacie ten materiał czy lepiej zdecydować się na coś zupełnie innego? Będę wdzięczna za wszystkie wasze komentarze i opinie :)
By Stefan
W mojej ocenie bardzo skromnej listwy przypodłogowe z duropolimeru mają słusznie dobre opinie, bo raz, że łatwo się je kładzie, a dwa są one całkiem ok pod względem jakości, więc nie trzeba się bać, że dzieciaki je zmasakrują swoimi zabawkami!
By kamillimak
Listwa przypodłogowa duropolimerowa jak dla mnie była trochę problematyczna przy montowaniu. Lekko się z nią natrudziłem, ale jestem zadowolony koniec końców się bardzo ładnie prezentuje i przedstawia.
By Kamcia
listwy przypodłogowe z duropolimeru mają dobre opinie między innymi dlatego, że są one bardzo jakościowe. To jest zakup na bardzo długi czas.
By Kamcia
listwy przypodłogowe z duropolimeru mają dobre opinie między innymi dlatego, że są one bardzo jakościowe. To jest zakup na bardzo długi czas.
Organizowanie przeprowadzki

Zorganizowanie przewozu rzeczy to zawsze spore wyz[…]

Zdecydowanie bardzo dobre rusztowania załatwicie s[…]

Koszta hali magazynowej

A czy planujesz kupować może podnośniki do swojej […]

Jak rozwijać swój biznes?

W pewnym momencie prowadzenia firmy warto byłoby z[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>