FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By Madzia
#16434
Czy ma ktoś jakieś doświadczenia, jeśli chodzi o listwy przypodłogowe z duropolimeru? Polecacie ten materiał czy lepiej zdecydować się na coś zupełnie innego? Będę wdzięczna za wszystkie wasze komentarze i opinie :)
By Stefan
#16460
W mojej ocenie bardzo skromnej listwy przypodłogowe z duropolimeru mają słusznie dobre opinie, bo raz, że łatwo się je kładzie, a dwa są one całkiem ok pod względem jakości, więc nie trzeba się bać, że dzieciaki je zmasakrują swoimi zabawkami!
By kamillimak
#16495
Listwa przypodłogowa duropolimerowa jak dla mnie była trochę problematyczna przy montowaniu. Lekko się z nią natrudziłem, ale jestem zadowolony koniec końców się bardzo ładnie prezentuje i przedstawia.
By Kamcia
#16508
listwy przypodłogowe z duropolimeru mają dobre opinie między innymi dlatego, że są one bardzo jakościowe. To jest zakup na bardzo długi czas.
By Kamcia
#16509
listwy przypodłogowe z duropolimeru mają dobre opinie między innymi dlatego, że są one bardzo jakościowe. To jest zakup na bardzo długi czas.
Organizowanie przeprowadzki

Zorganizowanie przewozu rzeczy to zawsze spore wyz[…]

Zdecydowanie bardzo dobre rusztowania załatwicie s[…]

Koszta hali magazynowej

A czy planujesz kupować może podnośniki do swojej […]

Jak rozwijać swój biznes?

W pewnym momencie prowadzenia firmy warto byłoby z[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>