FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By break1
#8961
Na pewno trzeba to dobrze przemyśleć, żeby na przykłąd po dwóch sezonach nie okazało się nagle, że coś jest do ewidentnej poprawki
By Kaśkak
#9233
Myśle,że NIEWAŻNE JAKIE drewno na początku maluj impregnatem a później dwiema warstwami farby. Jeśli masz drewno w odcieniu czerwieni, to na stronię www znajdziesz fajne zadaszenie a dokładnie markizę. Jeśli już inwestujemy w taras, to dach również musi się znaleść na liście must have !
By karol123
#9595
A co myślicie o zadaszeniu na taras? Takim zabudowanym? Widziałem niedawno ofertę Tarasola i spodobało mi się takie rozwiązanie, w zimne lub wietrzne wieczory czy dni pozwala korzystać z tarasu bez problemu. Chyba zdecyduję się właśnie na coś takiego.
By miki789
#12590
Jak dla mnie to jedną z lepszych ofert ma firma https://tardex-wpc.pl/. Bardzo dobrze radzą sobie w branży z deskami kompozytowymi i takimi na tarasy i takimi, które będą przeznaczone na elewację więc myślę, że coś sensownego będziesz w stanie sobie wybrać.
Awatar użytkownika
By Zdolny
#14375
W zasadzie osobiście też stawiałbym raczej na drewno niż kompozyt, ale postarałbym się o odpowiednie zabezpieczenie desek i postawił w tym przypadku na oleje tarasowe Remmers, które zapewniają ochronę na długi czas. Kompozyt to też oczywiście dobre rozwiązanie, choć według mnie nie wygląda tak dobrze jak drewno.

;)
By miki789
#16156
Z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że z tarasem jest tak, że musi być dobrej jakości, bo inaczej będzie się niszczył. To jednak duże narażenie na czynniki atmosferyczne ma tutaj znaczenie i dlatego warto właśnie wybrać deskę kompozytową, która jest mieszanką drewna z PCV i ta odporność jest tam na zdecydowanie wyższym poziomie. Mnie ostatecznie firma  www.tarasywroclaw.pl właśnie na takie rozwiązanie namówiła, żebym nie musiał się męczyć z pielęgnacją elementów drewnianych.

Zdecydowanie wolałbym postawić na jakieś drewno, b[…]

Obrazy do domu

Możecie też odwiedzić Dom Aukcyjny Panorama i nawe[…]

Co na prezent

Mojej mamuśce kupiłem roombe już ma swoje lata kob[…]

Magazyn

A kto na co dzień przeprowadza u Was sprzątanie m[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>