FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By Matelo
Bardzo lubię czytać książki naukowe i dowiadywać się nowych rzeczy o świecie i wszechświecie. Dlatego ostatnio zainteresowałam się fundacją enarche, która działa na rzecz nauki i edukacji. Znalazłam u nich książki na temat pochodzenia życia i ewolucji wszechświata. Muszę przyznać, że są bardzo ciekawe.
By irmin
Historia drugiej wojny światowej
Sport ( szczególnie rower chociaż przyznam, ze obecnie zimą nie mam już ochoty na jazde tak jak latem kiedy to robiłem sobie długie wycieczki)
Dobre filmy

W ostatnim czasie zainteresowały mnie bongosy oraz gra na nich. Wbrew pozorom nauka nie jest taka problematyczna i jeśli nawet nie uczyliście się gry na instrumentach w przeszłości to powinniście sobie poradzić :)
By rafon
Ja uwielbiam wyskoczyć z kumplami na boisko i pograć w piłkę nożną. W wolnej chwili oglądam również mecze w TV. Ostatnio odkryłem nowy program od Etoto na Youtubie. Chciałem Was zapytać czy wiecie może jak nazywa się odpowiedzialna za quiz pod napięciem prowadząca ? Wydaje mi się, że skądś ją kojarzę, lecz nie mogę sobie przypomnieć skąd.
By trr
Taniec latynoamerykański - nie chodzę na lekcje tańca, ale w ostatnim czasie staram się samodzielnie uczyć Nad lekcjami się zastanawiam, szczególnie teraz zimą jak pogoda na dworze jest jaka jest i nie ma sie ochoty na sporty na zewnątrz.

Ksiązki (zarówno beletrystyka jak i choćby historyczne, teologiczne itd.) - wieczorem staram się ograniczać oglądanie tv na rzecz jakiejś dobrej ksiązki.

Jeszcze zastanawiałem się nad zakupieniem sobie wykrywacza metali, od zawsze interesowało mnie szukanie pamiątek z przeszłości. Jak się zapatrujecie na początek na takie urządzenie:
https://ostry-sklep.pl/wykrywacz-metali ... w-zestawie ?
By rafon
Ja podobnie jak wielu z Was lubię oglądać i obstawiać mecze, pozatym w lecie chętnie wychodzę na rower i spaceruje po lesie. Może wiecie co to są zakłady puls? Słyszałem, że to jakiś specjalny zakład live, lecz nie bardzo wiem czym się różni od tych standardowych.

Myślę, że w nowoczesnym wnętrz sprawdziłby się nar[…]

Drzwi szklane

A ile kosztują (średnio) takie szklane drzwi do ła[…]

Co na prezent

A co kupiłyście dziś na dzień chłopaka?

Najlepszą ofertę w tym momencie ma konto w nest ba[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>