FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By tomasz87
Fajnie stworzyć samemu jakieś oryginalne dodatki. Może to być np wianek na drzwi czy ładne haczyki na chochle nad piekarnikiem.
Trochę kreatywności i wiele można zrobić samemu świetnie się przy tym bawiąc :)
Ja wszystkie potrzebne rzeczy kupuje przez internet, ponieważ wychodzi taniej, np wianki wiklinowe Hurtownia oferuje o wiele taniej :shock:
By Kassini
W kwestii dekoracji do kuchni, jest to naprawdę konkretne i sensowne, żeby dobrze takie poszukiwania zorganizować :)
By trr
Duzo zalezy od tego jaka jest kuchnia. Inne dodatki będą pasowały do kuchni tradycyjnej, inne do nowoczesnej. Jestem jednak zdania,że najlepiej jest kuchnię zaprojektować w neutralnych jasnych kolorach. Dzieki temu dobór dodatków będzie łatwiejszy.

Jeśli szukacie czegoś w niewysokiej cenie, polecam

plakaty o tematyce kulinarnej https://www.galeriaplakatu.com/kulinaria
kolorowe ściereczki kuchenne
naklejki ścienne
ewentualnie fototapetę
By irmin
"Jak dla mnie mega jeśli chodzi o dekoracje prezentuje się na ścianie w kuchni mech... Dodam, ze sam mech jest również niesamowicie wprost praktyczną dekoracją bo nie trzeba go podlewać ale sam ciągnie wilgoć z powietrza....

Zernijcie sobie jakie fajne wykonania mchu ma ta kwiaciarnia w Lublinie: http://www.kwiaciarnialublin.pl/dekorac ... azy-z-mchu Zamawiałam tam mech do kuchni oraz mech do łazienki.

Obrazek"
By nikkola0
Ja raczej nie przepadam za dekoracjami, ale to, co jest dla mnie warte uwagi, jeśli chodzi w sumie bardziej o aranżacje kuchni, to szklane panele, które są idealne do zamontowania w najbliższym otoczeniu kuchenki i zlewu, bo dzięki temu ściana nie będzie się brudzić, a taki panel można bez problemu wyczyścić. Co do innych dekoracji, to fajne też są ściany pomalowane farbą magnetyczną albo farbą tablicową. Ewentualnie jakieś ciekawe oświetlenie np. barku jeśli dysponujemy taką przestrzenią.

Myślę, że w nowoczesnym wnętrz sprawdziłby się nar[…]

Drzwi szklane

A ile kosztują (średnio) takie szklane drzwi do ła[…]

Co na prezent

A co kupiłyście dziś na dzień chłopaka?

Najlepszą ofertę w tym momencie ma konto w nest ba[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>