FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
#13991
Własny biznes to ciążka sprawa, ile ja się nabawiłam siwych włosów to tylko ja wiem. Mimo wszystko teraz jak już się rozkręciłam jest dużo łatwiej. Najgorsze było urządzenie biura, jednak jest sporo sklepów, gdzie pomogą. Musiałam kupić szafę na dokumenty niejawne, o takąhttps://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-na-dokumenty/szafy-na-dokumenty-niejawne-klasa-a wcześniej nawet nie wiedziałam jak taka szafa wygląda.
By Anna Wolska
#15204
Moim zdaniem jeżeli chcemy rozwinąć swoim działalność, na pewno warto zainwestować w reklamę internetową. Sama skorzystałam z usług https://www.lookas.pl/ i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim zakres świadczonych usług przez tą agencję jest bardzo szeroki, obejmuje bowiem: strony internetowe, sklepy internetowe, pozycjonowanie czy też marketing internetowy, a co najważniejsze na efekty działań nie musimy długo czekać w tym przypadku:).
Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

Sofa czy narożnik ?

Ładne sofy i narożniki można znaleźć również w ht[…]

Sprawdź w sieci różne sklepy meblowe, bo tych dzia[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>