FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By jolka678
#14311
Wiecie, co - firma Drutex ma też fajne drzwi. Jest to w prawdzie producent okien, ale wydaje mi się, że drzwi będą u nich tak samo dobre i będą miały tak samo dobre opinie. Jeśli tylko byście chcieli to o szczegóły mogę popytać znajomą, która miała od nich okna.
By AniaK
#14401
drzwi wejściowe jak dla mnie to jeden z trudniejszych wyborów w życiu :D ale ogólnie jak się pójdzie do dobrego sklepu i są tam odpowiednie osoby to potrafią doradzić
By Szaraczek
#14489
drzwi wejściowe do domu to nie jest taki łatwy wybór jak mogłoby się wydawać :) ja faktycznie wybierałem swoje drzwi bardzo długo i wielokrotnie odwiedzałem strony + chodziłem do sklepów, okropne wspomnienia
By Kondziu
#14548
drzwi wejściowe do mieszkania to mówi o Tobie bardzo dużo :) to jest właśnie to pierwsze wrażenie, o którym tak się zawsze słyszy :)
By Kowalik
#14570
drzwi wejściowe zewnętrzne nie są takim łatwym wyborem jak może się wydawać :) ja faktycznie podobnie jak na górze osoby wybierałem z tydzień swoje drzwi :P
By Stach
#14713
drzwi wejściowe to prawdziwa karta przetargowa , jest to bardzo ważne kiedy budujemy swoje przekonanie na dzielnicy i sąsiedzi patrzą :P
By Guzik
#14800
drzwi wejściowe do domu są zależne od wielu wielu czynników (więcej niż można się spodziewać, ale ja jestem tego zdania, że nie ma co się z tym wyborem też za bardzo pieścić :)
By Karp
#14846
drzwi wejściowe do mieszkania powinny być też dopasowane do kolorów dominujących w Twoim mieszkaniu, jeśli to jasne to jasne, jeśli ciemne to ciemne :)
By Lutek
#15018
Też jestesm zdania, że drzwi wejściowe muszą być solidne, tylko nie wiem czy lepszym wyborem będzie drewno czy może jednak coś innego, co byście polecali?
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

Najlepszą ofertę w tym momencie ma konto w nest ba[…]

Listwy polistyrenowe opinie

Nigdy o takowych nie słyszałem. ___ facility mana[…]

Drzwi wejściowe

Zdecydowanie na takich drzwiach nie warto oszczędz[…]

Magazyn

By zoptymalizować prace magazynu, warto zaopatrzyć[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>