FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By thajski
Takie altany warto też przemyśleć w wariancie zabudowanym, co niewątpliwie będzie dobrze się sprawdzało przy gorszych atmosferycznych warunkach.
By drewniane inspiracje
Muszę przyznać, że takie altanki drewniane od zawsze były moim marzeniem. W tym roku postanowiłem wiele zmienić w moim ogrodzie i go rozbudowałem. Zamówiłem również altankę z jasnego drewna tak, by idealnie pasowała do reszty. Teraz bezproblemowo mogę zaprosić swoich znajomych i zorganizować grilla bez obawy o brzydką pogodę :)
By Matelo
W tym roku , też chce postawić taką altankę ogrodową . Tylko, ze mi podobają sie altanki które mają dach z trzciny. Według mnie sa dużo bardziej solidne i lepiej wyglądają. wystarczy tlko popatrzeć na zdjęcia takich altanek i od razu widać są ciekawsze.
Awatar użytkownika
By Zdolny
No a jak w ogóle wygląda kwestia szczelności takiego dachu z trzciny? Wydaje mi się, że podczas większych ulew dach mógłby przeciekać, przez co nie uważam takiego rozwiązania za dobre (chyba że pomyśli ktoś o odpowiedniej warstwie izolacyjnej). Tak, czy inaczej, przy tego rodzaju konstrukcjach w materiały warto zaopatrywać się w firmach takich jak SteelProfil, ponieważ oferują różnego rodzaju pokrycia dachowe, izolacje, papy, płyty warstwowe. Z dobrej jakości materiałów zbudować można naprawdę solidną altanę, czy jakikolwiek inny obiekt. ;)
By karol123
Taka altana to fajny pomysł, sam w przyszłości chcę taką u siebie postawić. A teraz zamawiałem meble do ogrodu, wybrałem zestaw krzesła ze stołem. Tutaj https://gardenspace.pl/zestawy-mebli-ogrodowych możecie zobaczyć gdzie zamawiałem. Producent ma dobrą ofertę, wybór jest duży więc każdy znajdzie coś dla siebie. Zobaczcie sami.
By Roman
Fajne są. Ja już jednak mam, brat mi zrobił ma do tego smykałkę. Jeszcze szukam jakiejś rośliny do obsadzenia jej aby nie było widać od strony domu. Zastanawiam się nad jakimś pnączem, ale nie wiem jak wtedy z konserwacją takiej altany. Bardzo podoba mi się milin amerykański i chciałem kupić od https://www.podkarpackiesady.pl/ jak będę robił zamówienie na jabłonie.
By Madde
Nie wygląda na bardzo skomplikowaną konstrukcję, więc myślę, że taniej będzie zrobić samemu.
By Matelo
Każdy wybierze taką altanę, która mu się podoba. Dla mnie drewniana jest dużo lepszym i wygodniejszym rozwiązaniem niż budowanie betonowej od podstaw. Tym bardziej, że sklep internetowy Ogrodolandia ma w swojej ofercie bardzo duży wybór różnych drewnianych altan o różnych kształtach i wymiarach. U nas świetnie sprawdziła się altana ogrodowa Tamara: https://ogrodolandia.pl/altana-tamara.
By Bejka01
Pewnie, że taka drewniana jest fajniejsza, ma ten swój urok. W tym roku mąż stawiał i to sam. Fakt ma o tym pojęcie i wyszła śliczna. Teraz udało sie nam trafiliśmy w superwnetrze.pl bardzo ładne ławki, a wiadomo, że po sezonie takie meble są dużo tańsze. Zatem na wiosnę mamy już jeden problem z głowy.
Meble na wymiar

Od niedawna mam nowy stół na wymiar, a krzesła do […]

Panele 3D opinie

NO ja myślę, że te panele ścienne 3D ze styropianu[…]

Panele Quick Step opinie

Ja tam co prawda nie miałem chyba nigdy u siebie p[…]

Eko płyta pod panele opinie

Ja tam myślę, że podkład pod panele eko jest całki[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>