FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Witold55
Gracjannn pisze:Drzwi wewnętrzne pol skone w moim domu bardzo ładnie sie prezentują i od razu po nich widać, że takie lepsze s ą

polskone jest jak najbardziej godne polecenia, sam mam u siebie i jestem zadowolony bardzo :)
By Darek11
drzwi wewnętrzne pol skone mnie zawsze zachwycają przede wszystkim jakością, lata lecą a ja zawsze wybieram właśnie je
By DagaD
U mnie Polskone przez długi czas było numerem jeden ale ostatnio jednak się coś w nich zepsuło mam wrażenie
By mocek1010
pol skone drzwi to moim zdaniem jakościowy wybór , oczywiście trzeba zapłacić trochę więcej ale jest to warte zachodu
By lakocki
Znajomi niedawno kupili drzwi pol skone i jak ostatnio rozmawiałem to byli zadowoleni i nie narzekali :)
Drzwi wejściowe

Wiecie, co - firma Drutex ma też fajne drzwi. Jest[…]

Budowa domu a dach

Mnie bardziej interesuje to, w jaki sposób wygląda[…]

Pol Skone drzwi

drzwi pol skone dla mnie są bardzo jakościowym pro[…]

Ościeżnica

drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny to widzę, że je[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>