FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje na temat drzwi wejściowe do domu i mieszkania. Rozmowy na temat różnych modeli drzwi wewnętrznych i zewnętrznych od polskich producentów takich jak Porta, Pol Skone i DRE. Napisz swoją opinie co sądzisz o drzwiach przesuwnych, łamanych, składanych lub harmonijkowych. Kupiłeś drzwi wewnętrzne w Castoramie, Obi lub Leroy Merlin? Podziel się opinią!
By Witold55
Krystian pisze:Chyba ciężko, żeby ościeżnica była powodem niezadowolenia :D

mało wiesz o ościeżnicy :)P
By Mieciu
drzwi wewnętrzne z ościeżnicą to bardzo dobry wybór między innymi ze względu na to jak to wygląda po montażu, jest zdecydowanie bardziej eleganckie
By Gracjannn
Po wpisaniu "drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny " w google można zobaczyć jak wiele firm potrafi zawyżać swoje ceny
By Darek11
drzwi wewnętrzne z ościeżnicą castorama mnie zaskakuje przede wszystkim sporym wyborem, bo jest w czym przebierać :)
By DagaD
Krystian pisze:Chyba ciężko, żeby ościeżnica była powodem niezadowolenia :D

nigdy nie wiesz, ościeżnica dla niejednej osoby była już pewnie powodem kłopotów :D :D
By mocek1010
drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny są bardzo różne, zależy od tego jaka marka oraz gdzie się kupuje
By lakocki
Ostatnio kupiłem drzwi wewnętrzne z ościeżnicą castorama i jestem ogólnie zadowolony :)
By wardega123
Nie wiem co wam więcej napisać o ościeżnicy, warto nie kierować się jaka cena taki towar bo czasami tańsze jest lepsze
By marcintreja
drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny to widzę, że jedna z najczęściej pojawiających sie podpowiedzi w mojej wyszukiwarce xd
Drzwi wejściowe

Wiecie, co - firma Drutex ma też fajne drzwi. Jest[…]

Budowa domu a dach

Mnie bardziej interesuje to, w jaki sposób wygląda[…]

Pol Skone drzwi

drzwi pol skone dla mnie są bardzo jakościowym pro[…]

Ościeżnica

drzwi wewnętrzne z ościeżnicą ceny to widzę, że je[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>