FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By parka
W warsztacie powinno się znaleźć wiele narzędzi. Moim zdaniem nie ma co oszczędzać. Jak już wyposażać, to kompleksowo. Wejdźcie w link, by poznać więcej szczegółów na temat tego urządzenia.
Awatar użytkownika
By Marcin
Ja w swoim przydomowym warsztacie do oświetlenia stosuje świetlówki LED. Na spokojnie światła mi wystarcza, a jeśli palą się ciągle i nie psują to za taką cenę chyba nie znalazłbym nic lepszego.
Awatar użytkownika
By Zdolny
Do warsztatu na pewno przydadzą się różnego rodzaju imadła czy klucze dynamometryczne. Przed ich użyciem warto upewnić się, że zostały poddane wzorcowaniu, dzięki czemu będziemy wiedzieć że działają prawidłowo.
By donna
Skoro myślicie o wyposażeniu warsztatu, to szeroki wybór asortymentu jeśli chodzi o elektronarzędzia znajdziecie na https://phuabc.com.pl/ . Osobiście polecam kupować internetowo, ponieważ można znaleźć zdecydowanie niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych, nie ma też takiego problemu z dostępnością poszczególnych modeli
Wybór baterii

Nie ma sensu kupować najtańszą baterię bo za chwil[…]

Montaż drzwi

Jak chce się zaoszczędzić to można samemu spróbowa[…]

Drzwi wewnętrzne OBI

Mi to się wydaje, że te drzwi z OBI są w porządku,[…]

Ja tam mam u siebie drzwi z Leroy Merlin i są ok, […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>