FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Ciekawe inspiracje, zdjęcia wnętrz, nowe produkty, ciekawostki związane z wystrojem wnętrz, innowacyjne rozwiązania w podłogach i nie tylko.
By violet_13
#9180
Jeśli chodzi o budowę takiej hali, to sam projekt nie wystarczy :) oprócz projektu potrzebny jest solidny zespół do pracy i odpowiednie maszyny i sprzęty. Na pewno przy budowie takiej hali bardzo pomocny będzie dźwig. bardzo ułatwi i przyśpieszy on pracę przy budowie hali. Przy budowie naszej hali wynajęliśmy dźwig w firmie MAŚKO: https://www.dzwigmasko.pl/ i przekonaliśmy się że bez tego sprzętu nie dalibyśmy rady :) Gorąco ich polecam, to niezrównana ekipa, doświadczona i wykwalifikowana, posiadająca najlepszy sprzęt.
By karol652
#9494
Ja budowę hali powierzyłem firmie Commercecon z Konstantynowa Łódzkiego, z ogromnym doświadczeniem - do skorzystania z jej usług zachęciły mnie głównie jej dotychczasowe realizacje.
By Weronika321
#10212
Ja myślę że kluczem do sukcesu jest zlecenie wybudowania hali odpowiedniej firmie. To tak naprawdę od tego, jak hala zostanie wybudowana i z jakich materiałów wpłynie na to przez ile posłuży bez konieczności modernizacji i remontów. Dlatego też polecam nawiązać kontakt z tą firmą: http://ekodynamic.com.pl Jest sprawdzona i rzetelnie wykonuje swoje zlecenia.
By viko_vika@interia.pl
#12068
Wydawałoby się, że taka stalowa hala to nic trudnego dla fachowców, ale firm na rynku jest tyle, że warto zrobić rozeznanie i wybrać kogoś na prawdę konkretnego. Ja trafiłam na taką firmę co prawda nie bezpośrednio, ale bliski mój znajomy korzystał z usług https://www.bib-systems.pl/pl/starti stanęli na wysokości zadania. Sprzęt faktycznie mieli dobry, wszystko konsultowali i cenowo wyszło bardzo dobrze.
Jaki hotel na konferencję

Nie będę polecać nic w Warszawie, bo chociaż kojar[…]

Wyposażenie warsztatu

Zapewne w warsztacie macie też pilarkę i wiele inn[…]

Nasze ogrody

Też mam w planach zabrać się za 2 tyg. za ogród zi[…]

Co na prezent

A co powiecie na telefon w prezencie dla mojego br[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>