FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
By Szaraczek
Spodobały mi się ostatnio panele od Quick Step no i tak teraz przeszukuję internety, żeby znaleźć jakieś opinie na ich temat. Nie rzucił mi się tu na forum żaden temat o nich więc pomyślałam, że przy okazji zrobię taki wątek o panelach tej firmy. Czekam więc na wasze opinie o podłogach od Quick Step! Jakie macie doświadczenia z nimi? Polecacie? Jak z trwałością? Jakie modele się u was sprawdziły? :)
By Kondziu
Ja tam co prawda nie miałem chyba nigdy u siebie paneli Quick Step, ale z tego co pamiętam to one są całkiem niezłe :) Niby najwyższa półka, ale czy tak na pewno jest to nie wiem bo nie testowałem :D
By Kriss
Ja powiem tak, szukałem opinii o panelach Quick Step i jedyne co znalazłem to te sprzed kilku ładnych lat no i niby dobre, ale interesuje jak to jest teraz z tą firmą - dalej trzymają niezły poziom czy popsuły się ich produkty?
By sisi
Ja to już zgłupiałam właśnie jak to z tymi panelami od Quick Step... Opinie naprawdę mają przeróżne, przeglądałam różne fora aż po Ceneo no i wydaje mi się że tak trudno wydać ogólną opinię... Jedne podłogi mają lepsze, inne gorsze, najłatwiej jest chyba szukać opinii o konkretnej podłodze :)
By Krystian
Ja zdecydowanie odradzam Quick Step panele Impressive Deski Białe! NO to jest masakra jakaś, mają jakąś taką strukturę nierówną, że ich domyć nie idzie porządnie, a że białe to tragicznie wygląda! Omijajcie te panele szerokim łukiem!
By Sławek
Panele winylowe quick step opinie mają one takie różne. Ja je mam u siebie i to też w dużej mierze zależy tak naprawdę od modelu. Nie można za bardzo powiedzieć, że wszystkie są świetne, bo są różne i z jednych jestem zadowolony a z drugich mam już mieszane uczucia albo słabsze.
By PomocnyWaldek
Podłogi quick step i opinie na ich temat czasami są kompletnie niezgodne. W necie jest sporo trolli, które aby tylko napisały coś komuś na złość i na przekór. Takie osoby warto ignorować. Moja opinia na temat quick step jest prosta - płaci się wiadomo za co , za jakość i ona tutaj jest.
By AniaK
Panele Quick Step mają często dobre opinie, bo ludzie przede wszystkim po czasie szarpią się na coś lepszego i wybierają po nieudanych nołnejmach coś markowego. Jak się zestawi te panele z wyższej półki to nadal te z Quick Step dają bardzo dobrze radę:)
By kara
A ma ktoś panele podłogowe Quick-Step Impressive Dąb Skrobany Brązowy? Interesują mnie opinie na ich temat ;) Polecacie czy lepiej ich unikać?
By SuperBoy
Jeśli chodzi o panele Quick Step z linii Impressive to raczej bym je odradzał, raczej mają negatywne opinie, jeśli chodzi o ich trwałość, a jednak mało tez one nie kosztują...

Zdecydowanie wolałbym postawić na jakieś drewno, b[…]

Obrazy do domu

Możecie też odwiedzić Dom Aukcyjny Panorama i nawe[…]

Co na prezent

Mojej mamuśce kupiłem roombe już ma swoje lata kob[…]

Magazyn

A kto na co dzień przeprowadza u Was sprzątanie m[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>