FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Panele podłogowe o obecnie najczęściej wybierane rozwiązanie na podłogę. Jest to produkt drewnopochodny, wymagający odpowiedniej techniki montażu i konserwacji. Główne zalety paneli podłogowych to niska cena, łatwość montażu (wyróżniamy panele pływające lub przyklejane do podłoża) oraz bardzo duży wybór pod względem koloru, wzoru i rozmiaru. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem paneli podłogowych to dobrze trafiłeś. Zobacz co mówią o nich inni forumowicze i fachowcy, zadaj pytanie i uzyskaj odpowiedź.
By Adek
Witajcie, ostatnio wpadły mi w oko panele Kaindl. Wiadomo z wyglądu ładne te panele, ale wcześniej kompletnie nic nie słyszałem na temat tej firmy... No i czekam na wasze opinie! :) Ma ktoś doświadczenia jakieś z panelami Kaindl? Warto w nie zainwestować czy może jednak radzilibyście rozejrzeć się za czymś innym? Będę wdzięczny za wszystkie opinie i wypowiedzi :D
By Kowalik
Położyłam u siebie nie dawno właśnie z Kaindla panele no i jestem z nich zadowolona. Mam takie ala dębowe deski, muszę przyznać że kurzu na nich nie widać :D Wyglądają na porządne, są super cenowo serio, no i zobaczymy jak się będą z czasem sprawować, bo na razie zapowiada się całkiem nieźle :D
By AgaS
Mi też ostatnio w oko wpadły właśnie te panele Kaindl, poszperałam trochę i internecie i jak na razie same pozytywe opinie na ich temat znalazła ;) Chyba się na nie zdecyduje ;)
By Karp
Mi to nawet jeden sprzedawca powiedział, że te z Kaindl panele to są niezłe, nawet lepsze od Classena z tej samej półki cenowej :D Jak dla mnie te pozytywne opinie to w 100% prawda, przekonało mnie to o Classenie no i je wziąłem i serio i fajnie się kładło i fajnie się w domu prezentują, no i nie mam żadnych problemów że się jakoś mocno rysują ;)
By Remik82
JA to mam takie mieszane uczucia, jesli chodzi właśnie o panele podłogowe Kaindl, nie mam co prawda wielkch doświadczeń z nimi bo jak kupowałem to ostatecznie zdecydowałem się na inną markę... Stało się tak, bo trafiłem na opinie że pękają zatrzaski paneli od zwykłego codziennego użytkowania i producent odrzuca reklamację, że niby podłoga krzywa... Ma ktoś takie negatywne doświadczenia z panelami tej firmy?
By PomocnyWaldek
Panele kaindl swoją cenę potrafią mieć wysoką. Ja bardzo często trafiam na promocje jak mam remont i tak samo jest w tym przypadku. Kupiłem naprawdę tanio ale sobie chwalę i byłbym w stanie zapłacić nawet tyle ile kosztują bez promocji. :)
By AniaK
Panele podłogowe kaindl u mnie mają dobre opinie. Kupiłam je na dobrej promocji. Jestem generalnie zadowolona bardzo też przede wszystkim z tego jak wyglądają one po całej robociźnie. Wszystko się prezentuje tak pięknie, że cały czas chcę zapraszać do siebie znajomych i prezentować efekty :)
By Kamcia
Panele podłogowe kaindl to gorący temat na forum ostatnio posypało się całkiem sporo promocji w artykułach budowlanych i od razu widać, że każdy ma więcej do powiedzenia. Wydaje mi się, że niektórzy to mało wiedzą na temat tych paneli podłogowych. Jakość tych podłóg jest naprawdę wysoka i jak ktoś nie musi robić remontu na wczoraj to można zaczekać na dobrą promocję i naprawdę się w ten sposób ustawić.:)
By AdrzejAndriu
Mam u siebie panele firmy Kaindl, nie pamiętam co prawda dokładnie jakie, chyba Dąb Fortress Rochesta AC4 8mm. Zanim kupiłem to poczytałem opinie w necie i generalnie polecali. Jak już je tak mam u sibeie to też jestem zadowolony, całkiem spoko się montowało, są wytrzymałe i mocno się nie brudzą więc mogę polecić na spokojnie :)
By Stefan
Panele kaindl na forum są raczej bardziej chwalone niż krytykowane i ja się mogę do tego dopisać. Mam i sobie chwalę. Kupiłem po normalnej cenie, nie było akurat promocji ale nie żałuję

Myślę, że w nowoczesnym wnętrz sprawdziłby się nar[…]

Drzwi szklane

A ile kosztują (średnio) takie szklane drzwi do ła[…]

Co na prezent

A co kupiłyście dziś na dzień chłopaka?

Najlepszą ofertę w tym momencie ma konto w nest ba[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>