FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By thajski
Louie pisze:Listwy styropianowe są super. Są tanie, trwałe i można szybko wyczarować efektowną aranżację. jestem na tak!

Obrazek

Tanie - tak. trwałe - tak, o ile będą dobrze zamoconowane przez kogos kto wie jak sie z nimi obejść, bo niestety znamy wiele przypadków gdzie listwy styropianowe ulegały uszkodzeniu już na etapie montażu
By Kassini
Ewelia pisze:Ja dopiero tutaj się dowiedziałam, ze sa jakieś inne niż styropianowe :D trwałe są, w końcu nikt ich nie maca, wiec wiszą spokojnie., Ale trudno przykleić tak, żeby łączeń nie było widać

Są, ale nie ma i tak gwarancji, że jak nie ma macania to się nic nie stanie. Ile razy jest tak że coś poleci w taką listwę i robi się dramatico
By break1
thajski pisze:
Louie pisze:Listwy styropianowe są super. Są tanie, trwałe i można szybko wyczarować efektowną aranżację. jestem na tak!

Obrazek

Tanie - tak. trwałe - tak, o ile będą dobrze zamoconowane przez kogos kto wie jak sie z nimi obejść, bo niestety znamy wiele przypadków gdzie listwy styropianowe ulegały uszkodzeniu już na etapie montażu

No i tu jeszcze zostaje inny temat - bo trzeba wszystko robić bardzo delikatnie. Tak jak mówisz, przy montażu można już je zniszczyć, chwila nieuwagi i...
By Efekt-metal
Montaż nie jest zbyt skomplikowany. I nawet jesli listwa ulegnie uszkodzeniu na etapie montażu to dokupienie kolejnej nie będzie zbyt dużym kosztem.....

Proponowałbym zgranie kolorów sztukaterii z listwami przypodłogowymi oraz kolorem drzwi wewnętrznych. Daje to ciekawy i bardzo elegancki efekt. Jak tutaj:
Obrazek
By Kassini
Listwy ze styropianu są spoko, ale trzeba się konkretnie zastanowić nad tym, czy nie będą nietrwałe...
Podłoga drewniana czy panele?

Podłoga to wizytówka każdego pomieszczenia. Najlep[…]

O akustykę w pomieszczeniach trzeba dbać. Nie tylk[…]

Sofa czy narożnik ?

Witam zastanawiam się co będzie lepszym pomysłem d[…]

Co wybrac? Rolety czy żaluzje

Osobiście polecam rolety dzień/noc ! w ostatnim c[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>