FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By sztatat
Jak w temacie. Potrzebna mi inspiracja - jak powinna wyglądać idealna zabudowa karnisza.... Marzy mi się ukryty karnisz, ale nie wiem jak to technicznie ugryźć. Pomóżcie!
By Ewelia
Jak dla mnie zabudowa karnisza ma być dopasowana do wnętrza :)
Nawet jeśli to oznacza, że będzie w nią wbudowana żółta taśma oświetleniowa LED
Obrazek
By bracki
Ewelia pisze:Jak dla mnie zabudowa karnisza ma być dopasowana do wnętrza :)
Obrazek

Tu jest to świetnie rozwiązanie, dobranie takiej listwy do zabudowy karnisza daje mega efekt. A taśmy LED to już absolutny klasyk w nowoczesnych wnętrzach, który daje ogromne pole manewru.
By Kasp
Ewelia pisze:Jak dla mnie zabudowa karnisza ma być dopasowana do wnętrza :)
Obrazek

No tujest przykład listwy do zabudowy karnisza, która się świetnie wkomponowała we wnętrze.
By Kassini
sztatat pisze:Jak w temacie. Potrzebna mi inspiracja - jak powinna wyglądać idealna zabudowa karnisza.... Marzy mi się ukryty karnisz, ale nie wiem jak to technicznie ugryźć. Pomóżcie!

Pamiętajcie, że listwy do zabudowy karnisza nie powinny też być za bardzo przytłaczające. Przeciwnie, raczej stonowane.
By Kasp
Louie pisze:Bardzo mi się podoba taka listwa karniszowa, która jest przedłużeniem sztukaterii <3

Obrazek

Tu akurat na uwagę zasługuje rzeczywiście ciekawy, nietypowy i jednocześnie bardzo stylowy efekt wizualny.
By thajski
Louie pisze:Bardzo mi się podoba taka listwa karniszowa, która jest przedłużeniem sztukaterii <3

Obrazek

Naprawdę wygląda całkiem nieźle, jedna z ciekawszych jakie widziałem
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Kuchnia panele czy płytki ?

Najlepszym dostawcą wyjątkowej jakości płytek i ka[…]

Drzwi wejściowe

Najważniejsze, żeby drzwi były solidne. Żeby ochro[…]