FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Forum o dekoracjach ścian. Znajdziecie tutaj dyskusje o boazerii (lakierowanej, MDF, drewnianej, wszelakiej), drewnianych wykończeniach ścian, panelach ściennych i innego rodzaju wykończeniach ścian. Zadawaj pytania, inspiruj siebie oraz innych, dziel się przemyśleniami i dobrymi radami.
By Guzik
Witajcie, planuję mały remont w domu, no i żonka by chciała te panele 3D na ścianie zamontować, od jakiegoś czasu są modne no i lubej też się podobają :) Ja trochę sie nie znam na tym temacie no tak trochę chiałem podpytać o opinie o=o tych panelach 3D. Ciężko się je montuje? Dam sobie z tym sam radę czy lepiej jakiegoś fachowca wziąć? No i jak to się ogólnie sprawuje? Jakie macie doświadczenia z panelami 3D? ;)
By Szaraczek
A ma ktoś może panele styropianowe 3D? Interesują mnie szczególnie opinie użytkowników :D Jak wam się one sprawdzają? Polecacie czy raczej nie?
By Kondziu
NO ja myślę, że te panele ścienne 3D ze styropianu to fajny wybór, nie są takie ciężkie, spokojnie można samemu zamontować, wystarczy klej mieć do styropianu i przykleić :D Opinie też mają całkiem niezłe te panele steropianowe, więc śmiało się można na nie decydować :D
By Kriss
A jakie macie opinie o panelach gipsowych 3D? Zdaję sobie sprawę że są o wiele cięższe od np. styropianowych, ale no jakoś bardziej do mnie te gipsowe przemawiają... A wy co byście polecali? Gipsowe panele 3D czy coś innego?
By sisi
A co powiecie na panele ścienne 3D PCV? Dobry wybór? Jakie macie opinie na ich temat? :)
By Krystian
No jeśli chodzi o panele 3D z PCV to jednak średnie mają one opinie i trudno się z nimi nie zgodzić. Sztuczne to wszystko, takie plastikowe ściany się sobie w domu robi... Moim zdaniem już lepiej coś innego wybrać
By Sławek
Ja z nimi nie miałem do czynienia, ale kolega ostatnio z tego skorzystał i jest zadowolony. Mówił jedynie, że z tym jest trochę roboty, ale generalnie o własnych siłach można na spokojnie też położyć. Do tej pory jeszcze nie narzekał, a trochę czasu to już temu robił, więc najwidoczniej jest zadowolony. :) panele dekoracyjne 3d opinie to prawdziwy kalejdoskop, jest tam dużo różnych opinii. Trudno wybrać, to musi być konkretne decyzja. Raz się żyje.
By PomocnyWaldek
Panel podłogowy 3d i opinie na ten temat to dobry temat bardzo :) na pewno możesz spotkać opinie złe i dobre, ale warto by spotkać prawdziwe :) ja mogę jedynie napisać szczerze od siebie, że mi się osobiście one podobają, mam je u siebie i mi dobrze służą. Wcale nie są jakieś słabe.
By AniaK
Ja w przypadku jednego remontu zrezygnowałam z paneli podłogowych 3D. Jednak jak poczytałam opinie na temat paneli podłogowych 3d to za każdym podejściem przekonywałam się coraz bardziej aż w końcu podjęłam decyzję i przy kolejnym remoncie położyłam. Jestem zadowolona. Polecam każdemu i niech nikt nie zwleka z tą decyzją jak ja bo nie ma sensu.
By kara
Ja myślę o panelach ściennych 3D styropianowych, całkiem niezłe mają te opinie, ale może byście też podpowiedzieli czy to na pewno dobry wybór, czy trzeba w ich wypadku na coś uważa? Trudno z nimi z montażem?

Zdecydowanie wolałbym postawić na jakieś drewno, b[…]

Obrazy do domu

Możecie też odwiedzić Dom Aukcyjny Panorama i nawe[…]

Co na prezent

Mojej mamuśce kupiłem roombe już ma swoje lata kob[…]

Magazyn

A kto na co dzień przeprowadza u Was sprzątanie m[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>