FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Deski podłogowe, parkiet czy mozaika przemysłowa są produktem naturalnym, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Na tym forum znajdziesz dyskusje na temat renowacji i konserwacji drewnianych podłóg olejowanych i lakierowanych. Masz pytanie dotyczące środków do pielęgnacji? Nie wiesz czy Twój parkiet nadaje się do renowacji? Zadaj pytanie, załącz zdjęcia a nasi forumowicze i fachowcy z całej Polski chętnie Ci pomogą.
By leoniadka
Kawka34 pisze:Ja też polecam Domalux, szybko schnie, nie ma tego charakterystycznego zapaszku, no i jest ponoć ekologiczny. Wystarczy zrobić dwie warstwy, mąż kiedyś kupił coś innego i musieliśmy malować każdy mebel po cztery, pięć razy.

Nie ponoć, na tle innych produktów naprawdę można śmiało o nim mówić, że jest jednym ze zdrowszych rozwiązań.
By rosa2018
My zastosowaliśmy lakier HydRo Parkett Plus niemiecki firmy ROSNER , generalnie jest w takiej czołówce lakierów parkietowych wykorzystywanych przez parkieciarzy i też za namową naszego go zastosowaliśmy. Chcieliśmy mieć naprawdę bardzo ładny efekt na lata i jakoś od razu odrzuciliśmy te z marketów. Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego wyboru i bardzo go polecamy.
By bartel
Nie przesadzaj z tymi lakierami z marketów. To są duże sklepy i znajdują się tam też bardzo profesjonalne produkty, tak jak ten o którym pisałem. Tych środków używa wielu profesjonalistów i od wielu lat nic sie nie zmieniło

Nie wiem, czy nie lepszy będzie parkiet do łazien[…]

Ja bym bardzo chciał mieć ogrzewane panele Chci[…]

Szare panele podłogowe

szare panele są zdecydowanie lepsze niż białe […]

Panele Kronopol

Panele kronopol to znaczna jakość za stosunkowo n[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>