FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Deski podłogowe, parkiet czy mozaika przemysłowa są produktem naturalnym, który wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Na tym forum znajdziesz dyskusje na temat renowacji i konserwacji drewnianych podłóg olejowanych i lakierowanych. Masz pytanie dotyczące środków do pielęgnacji? Nie wiesz czy Twój parkiet nadaje się do renowacji? Zadaj pytanie, załącz zdjęcia a nasi forumowicze i fachowcy z całej Polski chętnie Ci pomogą.
thajski pisze:
KasiaMar pisze:Lakierowanie czy cyklinowanie nie ma sensu przy takim stanie podłogi. Panele to super rozwiązanie, zwłaszcza ze bardzo szybko i łatwo się je układa

Ułożyć nowe owszem - latwo i szybko pójdzie, ale skasować starą podłogę, w której miejsce miałyby one wjechać, to już będzie nie lada wyzwanie.

Dla dobrego fachowca do ogarnięcia, tylko pytanie jak do dźwignięcia dla budżetu domowego, bo tu bym bardrziej upatrywał problemu :)
Małgorzata_parkiety pisze:Wyjąć ekipę parkieciarską. Samodzielne działania nic nie dadzą.

Samodzielnie to można robić jak ktoś się naprawdę bardzo dobrze zna, w przeciwnym razie wróżę naprawdę tragiczny finał
Polecam raz na kilka lat zrobić generalny remont. tu bardziej chodzi mi o elektrykę i zbicie tynku żeby zobaczyć czy ze ścianami wszystko okej. Jak zerwałam podczas ostatniego remontu parkiet, to się przeraziłam co zobaczyłam :?
Jestem właśnie po odnowieniu starego orzechowego parkietu. Nie wiem co to był za fachowiec, ale tak dobrze go zrobił, że był problem aby ponownie go poskładać i fachowcy się nieźle napocili. Warto jednak było. Kilka klepek do wymiany bo poprzedni właściciel nie trafiał petami do popielniczki, ale drewno majstersztyk.
Projektowanie wnętrz

Nie mam pojęcia jak to dokładnie obecnie wygląda n[…]

Nie wiem, czy nie lepszy będzie parkiet do łazien[…]

Ja bym bardzo chciał mieć ogrzewane panele Chci[…]

Szare panele podłogowe

szare panele są zdecydowanie lepsze niż białe […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>