FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By Ewelia
O super, muszę sobie zapisać. Jeszcze nie mam białych listew tylko takie paskudne z pcv. Bardzo mi się podobają wnętrza w tym stylu, bardzo bym chciała takie mieć, ale się tych białych listew w przedpokoju.

Obrazek
By Lawenda
Ewelia pisze:O super, muszę sobie zapisać. Jeszcze nie mam białych listew tylko takie paskudne z pcv. Bardzo mi się podobają wnętrza w tym stylu, bardzo bym chciała takie mieć, ale się tych białych listew w przedpokoju.

Obrazek

Domyślam się, że chciałaś napisać: "ale boję się tych białych listew w przedpokoju"? Jak tak, to odpowiadam, nie ma czego. Można błyskawicznie wyczyścić. Przedpokoje zazwyczaj są małe, więc zajmie ci to tylko chwilę.
By Ewelia
Lawenda pisze:
Domyślam się, że chciałaś napisać: "ale boję się tych białych listew w przedpokoju"? Jak tak, to odpowiadam, nie ma czego. Można błyskawicznie wyczyścić. Przedpokoje zazwyczaj są małe, więc zajmie ci to tylko chwilę.

Tak, własnie to chciałam napisać :D
Ale jak kłaść białe w przedpokoju to i w reszcie pomieszczeń a to już się robią metry listew do wyczyszczenia. A do pedantek się (niestety) nie zaliczam :(
By Lawenda
Ewelia pisze:
Lawenda pisze:

Tak, własnie to chciałam napisać :D
Ale jak kłaść białe w przedpokoju to i w reszcie pomieszczeń a to już się robią metry listew do wyczyszczenia. A do pedantek się (niestety) nie zaliczam :(

No to też fakt, można sobie roboty dołożyć tym. Ale dla efektu wizualnego - warto.
By Ewelia
Lawenda pisze:No to też fakt, można sobie roboty dołożyć tym. Ale dla efektu wizualnego - warto.

Oj tak, ślicznie to wygląda. Jak widzę takie wnętrze to mnie zazdrość ściska

Obrazek
By kleppa
Zwykła ściereczka z mikrofibry świetnie się tu sprawdzi, nie ma absolutnie żadnych obaw, że listwy się jakkolwiek zetrą, zniszczą czy coś - śmiało możesz używać i bezstresowo czyścić, gwarantuję.
By Lawenda
kleppa pisze:Zwykła ściereczka z mikrofibry świetnie się tu sprawdzi, nie ma absolutnie żadnych obaw, że listwy się jakkolwiek zetrą, zniszczą czy coś - śmiało możesz używać i bezstresowo czyścić, gwarantuję.

Do tego jeszcze jakieś pronto, woda i wszystko - nie trzeba się bardzo męczyć. No chyba, że masz jakiegoś zwierza, które lubi sobie jeść przy ścianie, to trochę gorzej:) Ale tak to nie powinno być problemu.
By Umer
Kasp pisze:Czy ktoś ma jakiś niezawodny sposób na czyszczenie listw w bardzo ciemnym kolorze ? Obrazek

Takie to chyba najłatwiej, bo wystarczy tylko mokrą szmatką dokładnie wytrzeć :)
By KasKa
Umer pisze:
Kasp pisze:Czy ktoś ma jakiś niezawodny sposób na czyszczenie listw w bardzo ciemnym kolorze ? Obrazek

Takie to chyba najłatwiej, bo wystarczy tylko mokrą szmatką dokładnie wytrzeć :)

Może dobrze by było z jakimś środkiem na kurz, bo na ciemnym to bardzo widać.
By Umer
KasKa pisze:Może dobrze by było z jakimś środkiem na kurz, bo na ciemnym to bardzo widać.

No tak, ale wtedy jest ryzyko, że się ściana zatłuści.

Z tymi listwami to siedem światów. Białe nie bo widać brud, ciemne nie bo widać kurz... a nie można wcale bez listew? :D :D :D :D
Ciekawy artykuł o zdrowiu

Każdy powinien ten artykuł przeczytać. Szczególnie[…]

Jak dekorować dom

Dekoracje w mieszkaniu, to świetny pomysł na szybk[…]

Organizacja domowej siłowni

Sprzęt wygląda dobrze. Już od dłuższego czasu myśl[…]

spa w domu

Moja narzeczona takie domowe SPA robi sobie raz w […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>