FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By KasKa
Może jakiś delikatny płyn, ale bezpośrednio na szmatkę i bardzo uważać na ścianę. A co co podłóg bez listew, to nie takie złe rozwiązanie:
Obrazek
By Domelka
Nie powinno być na listwach jakiś szczególnych zabrudzeń, w końcu zbiera się na nich zwłaszcza kurz, nie jakieś paskudztwo tłuste, żeby się rozmazywało.
By ronny
stokrota pisze:Chciałam spytać o listwę ze zdjęcia. Podoba mi się to żłobienie, ale czy tam nie będzie się zbierać kurz? Czy są łatwe do czyszczenia? Czy na białych nie będą się robić smugi jak przejadę ścierką? Bo takie całkiem proste to odpadają chcę coś oryginalnego.cm-1.jpg

Sam mam u siebie takie listwy i nie jest źle. Przy sprzątaniu używam specjalnej końcówki do odkurzacza (takiej jaką ktoś już tu pokazywał). Od czasu do czasu przetrę je jakimś Pronto i jest naprawdę dobrze. Tylko kwestia tego żeby były one pomalowane odpowiednią farbą, która potem nie zmieni koloru, ani nie odbarwi się przy czyszczeniu.
By Kassini
krisek321 pisze:Oczywiście że listwy mają lakierowaną powłokę lub są malowane więc od przecierania się na pewno się nie zniszczą, a kurz zawsze możesz zbierać przecież nie tylko szmatą mokrą (nie będzie ryzyka pozostawiania przez nią smug) ale możesz to robić za pomocą specjalnej końcówki w odkurzaczu, np. taka jak na zdjęciu.

Te końcówki naprawdę świetnie się sorawdzają, sama mam i sobie chwalę dosyć mocno
Ciekawy artykuł o zdrowiu

Każdy powinien ten artykuł przeczytać. Szczególnie[…]

Jak dekorować dom

Dekoracje w mieszkaniu, to świetny pomysł na szybk[…]

Organizacja domowej siłowni

Sprzęt wygląda dobrze. Już od dłuższego czasu myśl[…]

spa w domu

Moja narzeczona takie domowe SPA robi sobie raz w […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>