FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By pleksix
#5237
irmina pisze:Maras, musisz sam zdecydować. Według mnie listwy w kolorze ścian nadają pomieszczeniu elegancji, dlatego właśnie postawiłabym na tę opcję.
W przypadku podłogi z płytek wydaje mi się, że powinny być cokoliki. Dlaczego? Ze względow czysto praktycznych. Myjąc podłogę mopem nie brudzimy ścian ;)


Haha, dobre nawiązanie do ściany. A serio mówiąć, też jestem zdania, że tutaj cokoliki powinny się znaleźć.
#9236
Na pewno nie należy dobierać paneli w taki sposób, aby leżały ciemne panele w pokoju pomalowanym na ciemne kolory. To bardzo źle wygląda. Dobre jakościowo listwy na pewno będziesz w stanie nabyć właśnie na parkiet.pl. Sam zawsze tutaj kupuję i jestem zadowolony.
By Roman
#9337
To może ja rozwiążę dylemat i podpowiem, że najlepiej takie, które łatwo się czyści, oraz nie widać na nich tam mocno zabrudzeń. Wiem wiem czyści i odkurza się w miarę często dom, ale salon mam z białych drewnianych nielakierowanych i to jest błąd.
Boazeria - reaktywacja

Ja jednak nie jestem przekonana do tej opcji. Boaz[…]

Obecnie mam żaluzje w domu i opcja bardzo wygodna:[…]

Magazyn

Przy transporcie potrzebne będa Ci palety. Wiem te[…]

Montaż drzwi

Najczęściej przy drzwiach lubią psuć się zamki i r[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>