FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
Listwy z MDF są moim faworytem. Zwłaszcza jak są tak wykonane jak tutaj:

Czy w bieli czy w innym kolorze zawsze dobrze się sprawdzą, kolorystycznie można je dobrze dopasować do wnętrza. Do dominujących barw plus akcentów.
Obrazek
Światło nie jest szczególnie intensywne i daje fajny klimat, ale czasami może wyglądać trochę tandetnie, jak cały pokój jest taki świecący i błyszczący:) Ale w niektórych sytuacjach naprawdę ma urok. Mi się ta łazienka z nimi podoba:
Obrazek
Tak, dokładnie o coś takiego chodzi
Na żywo ich nie widziałam, ale oglądałam różne aranżacje mieszkań i muszę przyznać, że interesująco to wygląda. Oczywiście dla kogoś, kto lubi awangardowe wnętrza
Ciekawe to jest, tyle że jakieś takie za bardzo rzucające się w oczy. Nie do wszystkiego pasują, kolorowe, a tym bardziej świecące. Zastanawiam się, jaki styl trzeba by wtedy przyjąć w pomieszczeniach. Chyba mam za małą wyobraźnie.
Meble do przedpokoju

Z tym przedpokojem to najwięcej zamieszania. Wiele[…]

Porta drzwi

porta drzwi są bardzo jakościowe :) mam u siebie i[…]

classen to najlepszy wybór moim zdaniem :P

zamek do drzwi powinien być dobry ,wieęc warto zai[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>