FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
Mam listwy z MDF i chciałabym jest pomalować na kolor ścian. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Jaka farba będzie ładnie wyglądała na takich listwach?
Możesz pomalować listwy sama, ale to trudne bo trzeba dbać o te wszystkie zacieki i odpryski. Ale moja znajoma malowała swoje listwy mdf w malarni proszkowej. Super efekt i gładziutko wyszło.

Znalazłam jakiś art. o proszkowym malowaniu mdf.
rynekfarb.pl/farby-proszkowe-na-plycie-mdf/
Ewelia pisze:Możesz pomalować listwy sama, ale to trudne bo trzeba dbać o te wszystkie zacieki i odpryski. Ale moja znajoma malowała swoje listwy mdf w malarni proszkowej. Super efekt i gładziutko wyszło.

Znalazłam jakiś art. o proszkowym malowaniu mdf.
rynekfarb.pl/farby-proszkowe-na-plycie-mdf/

Proszkowe malowanie mdf to obecnie chyba najsensowniejsze rozwiązanie, pod kątem czystości i estetycznego wyglądu później.
KasiaW1984 pisze:Dziękuję za pomoc. Zdecyduje się chyba na to proszkowe malowanie, bo nie do końca ufam swoim malarskim zdolnościom, a nie chciałabym żadnych zacieków

Cieszę się, że pomogłam <3
Kasp pisze:Wśród wielu farb do tego celu, polecam Ci zwrócić szczególną uwagę na produkty tej marki, bo są bardzo wydajne. Obrazek

Tak, ten producent uczynił z wydajności swoich farb znak rozpoznawczy, też polecam z czystym sumieniem.
Montaż drzwi

Montaż drzwi lepiej jest zostawić specjalistom. :)

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin to przede wszystkim […]

Drzwi wewnętrzne białe

Drzwi wewnętrzne białe to mój wybór sprzed wielu l[…]

Drzwi szklane

Drzwi szklane wyglądają niesamowicie w dobrze zapr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>