FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
#2288
Mam listwy z MDF i chciałabym jest pomalować na kolor ścian. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? Jaka farba będzie ładnie wyglądała na takich listwach?
#2438
Możesz pomalować listwy sama, ale to trudne bo trzeba dbać o te wszystkie zacieki i odpryski. Ale moja znajoma malowała swoje listwy mdf w malarni proszkowej. Super efekt i gładziutko wyszło.

Znalazłam jakiś art. o proszkowym malowaniu mdf.
rynekfarb.pl/farby-proszkowe-na-plycie-mdf/
#2475
Ewelia pisze:Możesz pomalować listwy sama, ale to trudne bo trzeba dbać o te wszystkie zacieki i odpryski. Ale moja znajoma malowała swoje listwy mdf w malarni proszkowej. Super efekt i gładziutko wyszło.

Znalazłam jakiś art. o proszkowym malowaniu mdf.
rynekfarb.pl/farby-proszkowe-na-plycie-mdf/


Proszkowe malowanie mdf to obecnie chyba najsensowniejsze rozwiązanie, pod kątem czystości i estetycznego wyglądu później.
#2603
KasiaW1984 pisze:Dziękuję za pomoc. Zdecyduje się chyba na to proszkowe malowanie, bo nie do końca ufam swoim malarskim zdolnościom, a nie chciałabym żadnych zacieków


Cieszę się, że pomogłam <3
#4128
Kasp pisze:Wśród wielu farb do tego celu, polecam Ci zwrócić szczególną uwagę na produkty tej marki, bo są bardzo wydajne. Obrazek


Tak, ten producent uczynił z wydajności swoich farb znak rozpoznawczy, też polecam z czystym sumieniem.
Materac zamiast łóżka

Nie ma opcji by się wyspać dobrze na samym materac[…]

Wnętrza w stylu angielskim

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

Tapety w stylu angielskim

Jak dla mnie styl angielski to faktycznie jest ta […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>