FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
Ewelia pisze:
Lawenda pisze:
KasiaW1984 pisze:A może spróbować je przykleić? Tylko wtedy najlepiej poradzić się jakiegoś fachowca, jakiego kleju użyć
Ja się już w zasadzie przyzwyczaiłam, że u mnie ciągle odpadają...

Do tego, że odpadają, to się można przyzwyczaić. Gorzej, że jeszcze odłamują się te mocujące elementy:( No i to już do niczego wtedy.

A jak jeszcze kot/pies/królik/dziecko te małe plastiki ukradnie i pożre albo zgubi to już w ogóle super :(

O to, to, mój królik niestety je lubi:( Zostaje zrobić ogromny zapas:)
Jane Doe pisze:Jeszcze można wybrać takie rozwiązanie. Moim zdaniem całkiem efektowne

Obrazek

Racja, wygląda super, ale to nie znaczy, że nie będzie odpadać przy zamiataniu i odkurzaniu.
Kate1989 pisze:Obawiam się, że do tego trzeba się przyzwyczaić i zawczasu kupić zapas tych zakończeń, żeby zawsze były takie same. U mnie jest tak samo, ciągle odpadają.

Dokładnie, czasem przy sprzątaniu nawet w pierwszej chiwli nie zauważysz, że coś odpadnie czy się uszkodzi i potem tylko nerwy niepotrzebne, więc zapas jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w tej kwestii.
Tyle, że zapas też się wyczerpuje. Może faktycznie trzeba robić na zakład, jak tutaj na którymś zdjęciu. Bez łączeń, po prostu tak, żeby listwy do siebie świetnie pasowały.
Ciekawy artykuł o zdrowiu

Każdy powinien ten artykuł przeczytać. Szczególnie[…]

Jak dekorować dom

Dekoracje w mieszkaniu, to świetny pomysł na szybk[…]

Organizacja domowej siłowni

Sprzęt wygląda dobrze. Już od dłuższego czasu myśl[…]

spa w domu

Moja narzeczona takie domowe SPA robi sobie raz w […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>