FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
#6725
Kate1989 pisze:Obawiam się, że do tego trzeba się przyzwyczaić i zawczasu kupić zapas tych zakończeń, żeby zawsze były takie same. U mnie jest tak samo, ciągle odpadają.


Na to nie ma reguły, niektóre zakończenia będą trwałe, a inne będą ciągle fruwały,,,
#6913
Kate1989 pisze:
Kasp pisze:Takie proste zakończenia na kąty też w niektórych przypadkach dobrze "robią robotę" ObrazekAle to nie wygląda najładniej. Niestety te odpadające łączenia też nie najlepiej, więc chyba zostaje klej.[/quote
Tylko że to nie zawsze będzie odpadało, trzeba trochę się postarać i wszsystko będzie ok :)
#7113
Kate1989 pisze:Obawiam się, że do tego trzeba się przyzwyczaić i zawczasu kupić zapas tych zakończeń, żeby zawsze były takie same. U mnie jest tak samo, ciągle odpadają.


No lepiej przy pierwszym zakupie od razu sobbie wziąc nieco więcej bo potem jak się będą gubić to tylko irytacja.
#7152
Kasp pisze:Takie proste zakończenia na kąty też w niektórych przypadkach dobrze "robią robotę". W wielu miejscach listwę trzeba będzie samodzielnie przerabiać żeby nie wyglądała źle (np przez wystający MDF) Człowiek nie zdaje sobie sprawy z wielu rzeczy dopóki nie przeczyta rad fachowca :) Polecam to:
https://parkiet.pl/blog/zamawiamy-listw ... cic-uwage/ Obrazek


Taaaaak, tu jest opisane dokładnie jak ustrzec się przed największą bolączką jeśli chodzi o zakończeniaa listwe przypodłogowych

No nie wiem nawet co poradzić, pełno jest poradnik[…]

A słyszał ktoś coś na temat łódzkiej firmy Parkiet[…]

Ok, chyba rzeczywiście ten Europarkiet to dobra fi[…]

Aranżacja wnętrza

A jak waszym zdaniem warto urządzić nowoczesne mie[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>