FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
W ogóle to zanim ten temat tutaj nie powstał to ja nawet nie wiedziałam, że taka dysproporcja to może być jakiś problem :) W tej realizacji to nawet jest dysproporcja wokół samych drzwi a i tak wygląda to bardzo dobrze

Obrazek
Jane Doe pisze:W ogóle to zanim ten temat tutaj nie powstał to ja nawet nie wiedziałam, że taka dysproporcja to może być jakiś problem :) W tej realizacji to nawet jest dysproporcja wokół samych drzwi a i tak wygląda to bardzo dobrze

Obrazek

Ale tutaj to przeciez wyglada naprawde spoko i nie ma sie nad czym zastanawiać, to nie jest w ogóle problem przecież
By KasKa
pleksix pisze:
Jane Doe pisze:W ogóle to zanim ten temat tutaj nie powstał to ja nawet nie wiedziałam, że taka dysproporcja to może być jakiś problem :) W tej realizacji to nawet jest dysproporcja wokół samych drzwi a i tak wygląda to bardzo dobrze

Obrazek

Ale tutaj to przeciez wyglada naprawde spoko i nie ma sie nad czym zastanawiać, to nie jest w ogóle problem przecież

Dla mnie też w ogóle nie ma to żadnego znaczenia.
Domelka pisze:Ja też nie widzę żadnego problemu. Ani jak opaska większa, ani jak mniejsza.

Ja w ogóle chyba dopóki nie zobaczyłam tego wątku, to nigdy nie zwróciłam na to uwagi. Serio komuś robi to dyskomfort estetyczny?
Klaudia.E pisze:
Domelka pisze:Ja też nie widzę żadnego problemu. Ani jak opaska większa, ani jak mniejsza.

Ja w ogóle chyba dopóki nie zobaczyłam tego wątku, to nigdy nie zwróciłam na to uwagi. Serio komuś robi to dyskomfort estetyczny?

Mam identyczne odczucia :D
Ewelia pisze:Mi też bardzo podobają się wysokie listwy przypodłogowe. Uparłam się na białe, więc w inspiracjach mam głównie białe, ale zobacz tu - jest tu spora dysproporcja. Wg. mnie to bardzo dobrze wygląda. Nie wiem tylko jak w przypadku ciemniejszych kolorów...

Bardzo ważne jest żeby odpowiednio dobrać grubość listwy do opaski żeby nie wystawała. Przeczytałam to w tym artykule: https://parkiet.pl/blog/zamawiamy-listw ... cic-uwage/

Obrazek

No te przedtawione na zdjęciu są naprawdę całkiem spoczko, nie ma się do czego przyczezpić tutaj
Ciekawy artykuł o zdrowiu

Każdy powinien ten artykuł przeczytać. Szczególnie[…]

Jak dekorować dom

Dekoracje w mieszkaniu, to świetny pomysł na szybk[…]

Organizacja domowej siłowni

Sprzęt wygląda dobrze. Już od dłuższego czasu myśl[…]

spa w domu

Moja narzeczona takie domowe SPA robi sobie raz w […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>