FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
Czy ktoś z was ma w domu listwy wyższe niż opaski w drzwiach? Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcia, bo mam opaski o wysokości 6 cm i koniecznie chce 10 cm listwy, ale zastanawiam się jak to będzie wyglądać?
Mi też bardzo podobają się wysokie listwy przypodłogowe. Uparłam się na białe, więc w inspiracjach mam głównie białe, ale zobacz tu - jest tu spora dysproporcja. Wg. mnie to bardzo dobrze wygląda. Nie wiem tylko jak w przypadku ciemniejszych kolorów...

Bardzo ważne jest żeby odpowiednio dobrać grubość listwy do opaski żeby nie wystawała. Przeczytałam to w tym artykule: https://parkiet.pl/blog/zamawiamy-listw ... cic-uwage/

Obrazek
Myślę, że nie będzie aż tak widać tej różnicy. 4 centymetry i to jeszcze w oddaleniu od siebie to za mało, żeby zrobić złe wrażenie. Moim zdaniem, możesz spokojnie się na takie coś decydować.
Ciekawy artykuł o zdrowiu

Każdy powinien ten artykuł przeczytać. Szczególnie[…]

Jak dekorować dom

Dekoracje w mieszkaniu, to świetny pomysł na szybk[…]

Organizacja domowej siłowni

Sprzęt wygląda dobrze. Już od dłuższego czasu myśl[…]

spa w domu

Moja narzeczona takie domowe SPA robi sobie raz w […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>