FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By Monka
Jane Doe pisze:
Monka pisze:
Ewelia pisze:

Chyba moda jest na dwa bieguny - albo niziutkie niewidoczne listewki albo bardzo wysokie cokoły.

Masz rację, ja też mam takie wrażenie. Te pośrednie i zaokrąglone, w kolorze podłogi powoli odchodzą do lamusa.

Do lamusa to powinny odejść te plastikowe z plastikowymi narożnikami w innym kolorze niż listwa :ugeek:

To fakt, ale niestety chyba nadal mają się dobrze i królują na salonach:)
By Ewelia
KasKa pisze:Nie widziałam takich listew, że końcówki inne niż kolor listwy. Ma ktoś może jakieś zdjęcie?

Ma :D

Obrazek
By pleksix
Centhenia pisze:Czym kierujecie się wybierając wysokość listew przypodłogowych?
Bardziej podobają Wam się te wysokie czy niskie?

Obrazek

Estetyka i kwestia dopasowania do wnętrza, w mnniejszych przestrzeniachwysokie totalnie mi nie pasują, ale wiadomo każdy ma inny gust i na co innego patrzy
By KasKa
Ewelia pisze:
KasKa pisze:Nie widziałam takich listew, że końcówki inne niż kolor listwy. Ma ktoś może jakieś zdjęcie?

Ma :D

Obrazek

Koszmarne... ale u mnie też tak chyba będzie musiało być, bo mi poodpadały te końce i nie mogę znaleźć w takim samym kolorze:/
By Klaudia.E
No dość sensowne jest robienie tych listew na styk, takie ścięcie ich równo. Ale niestety, większość i tak męczy się z tymi dziwnymi końcówkami/zaślepkami/nie mam pojęcia, jak to nazwać.
Ciekawy artykuł o zdrowiu

Każdy powinien ten artykuł przeczytać. Szczególnie[…]

Jak dekorować dom

Dekoracje w mieszkaniu, to świetny pomysł na szybk[…]

Organizacja domowej siłowni

Sprzęt wygląda dobrze. Już od dłuższego czasu myśl[…]

spa w domu

Moja narzeczona takie domowe SPA robi sobie raz w […]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>