FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By Trema
Wkręty będą chyba najlepsze. Nie ma sensu czyścić ściany i przyklejać do gołej, bo wystarczy jakaś nierówność i już po klejeniu. Ja naprawdę polecałabym wkręty.
By leoniadka
Wezar pisze:Wszystko wskazuje, że farba była źle położona. Powierzchnia mogła być tłusta/brudna i mamy efekt odpadania płatów farby ze ściany.

Oczyść listy w pozostałości farby, a ze ściany tak gdzie będzie przychodzić klej usuń farbę. Przyklej listwy do "gołej" ściany - to powinno pomóc.

To chyban najgorsze co może być jak farba płatami leci, bo cała robota na nic i tylko podwójny koszt, albo i większy nawet...
By thajski
KasiaMar pisze:Moj mąż bardzo chce sam zamontować listwy, ale boje się, że skończy się tak samo. Zresztą ja bym jednak wolała przykręcane listwy, zamontowane przez fachowca

Przecież jest tyle instuktaży do montowania listw, że można spokojnie coś dla siebie dobrać i to bezproblemowo
By Kasp
Mylo pisze:To jest moja największa obawa, bo chcemy sami montować listwy.
Że coś zrobimy nie tak a potem będziemy się wkurzać. Dlatego teraz dokształcam się w temacie żeby wszystko było jak trzeba

Dokształcanie zawsze pomoże, jednak może warto przy pierwszych próbach się poradzić kogoś doświadczonego, jakiegoś praktyka.
By break1
KasiaMar pisze:Moj mąż bardzo chce sam zamontować listwy, ale boje się, że skończy się tak samo. Zresztą ja bym jednak wolała przykręcane listwy, zamontowane przez fachowca

Jeśli sami nie wiecie jak się zabrać to żeby nie fundować sobie nerwów, zdecydowanie polecam skorzystać z usłygi kogoś kto się zna na temacie
By Kassini
MarianoItaliano pisze:Dzięki!
Wszystko zrobione jak napisałeś. Listwy się trzymają!
Będę obserwować przez kolejne tygodnie, czy nic nie odchodzi i trzyma się na miejscu.

Jak dobrze zrobione mocowanie to i do następnego remontu się będą trzymały!
Montaż drzwi

Montaż drzwi lepiej jest zostawić specjalistom. :)

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin

Drzwi wewnętrzne Leroy Merlin to przede wszystkim […]

Drzwi wewnętrzne białe

Drzwi wewnętrzne białe to mój wybór sprzed wielu l[…]

Drzwi szklane

Drzwi szklane wyglądają niesamowicie w dobrze zapr[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>