FORUM Parkiet.pl

  • podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
#16439
Witajcie, interesują mnie listwy przypodłogowe do samodzielnego malowania. Nie znalazłem nigdzie odpowiadającego koloru no i tak myślę, czy by się na nie nie zdecydować i samodzielnie dobrać odpowiedni kolor. Powiedzcie mi proszę, jak to jest z tymi listwami - trzeba mieć do tego jakieś specjalne farby? Trzeba jakoś później to wszystko zabezpieczać? Kiedy jest je najlepiej malować? Będę wdzięczny za wszystkie opinie :)
#16469
W sumie fajna sprawa takie malowanie proszkowe, podejrzewam że efekt będzie o wiele lepszy niż samodzielne malowanie pędzlem. Są jakieś firmy, które właśnie w ten sposób malują listwy przypodłogowe MDF do malowania tak na zlecenie że tak powiem zwykłych osób?
Organizowanie przeprowadzki

Zorganizowanie przewozu rzeczy to zawsze spore wyz[…]

Zdecydowanie bardzo dobre rusztowania załatwicie s[…]

Koszta hali magazynowej

A czy planujesz kupować może podnośniki do swojej […]

Jak rozwijać swój biznes?

W pewnym momencie prowadzenia firmy warto byłoby z[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>