FORUM Parkiet.pl

• podziel się doświadczeniami
  • uzyskaj cenne rady
  • znajdź opinie o produktach
Dyskusje dotyczące listew podłogowych, cokołów przypodłogowych, profili ozdobnych do wykończenia wnętrza. Tutaj możesz zadawać pytania odnośnie rodzajów listew, dzielić się opiniami, pytać o rady dotyczące zakupu, montażu, wymieniać się zdjęciami i szukać inspiracji do wykończenia Twojego wnętrza. Listwa drewniana, mdf, lakierowana, czy plastikowa - zadawaj pytania i uzyskuj odpowiedzi. Użytkownicy forum chętnie dzielą się swoimi przemyśleniami a fachowcy, parkieciarze i sprzedawcy z całej Polski chętnie dzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem i wiedzą.
By lula
Witajcie! Słyszałam dużo pozytywnych opinii, jeśli chodzi o listwy polistyrenowe od znajomych, ale szczerze mówiąc chętnie zgłębię lepiej temat, stąd ten wątek. Jestem otwarta na wszelkie porady, opnie, komentarze czy wskazówki :)
By kasiasasia
Listwa polistyrenowa jest ważnym fundamentem wizerunku Twojego pomieszczenia. :) Super opcja to możliwość pomalowania na dowolny kolor. W ten sposób nie będziesz szukać odpowiedniej przesadnie długo. :)
By Stefan
Listwy z polistyrenu mają jedną cenną uwagę! Podczas łączenia listwy musisz pamiętać o 1-2mm dylatacji pomiędzy dwoma odcinkami. Inaczej można pisać złe komentarze, jeśli ktoś kłaść ich nie potrafi. :)
By Remik82
No wielka mi tam filozofia, bierzesz listwę przypodłogową z polistyrenu, docinasz, jak chcesz to malujesz, a później na klej bierzesz i gotowe :D
By kamillimak
Listwy przypodłogowe z polistyrenu są całkiem eleganckie. Ładnie się prezentują na podłodze. Jestem amatorem i miałem trochę problemy jak to kładłem ,ale jednak się udało i jestem zadowolony.
By Kamcia
listwy przypodłogowe polistyrenowe ode mnie ma dobre opinie bo ostatnio położyłam je u siebie i dają bardzo radę. Są one bardzo solidne. To zbita płyta.
By Bożena
listwy przypodłogowe pcv do malowania to faktycznie super sprawa, bo można sobie dopasować odpowiednio kolor tak naprawdę i to jest bardzo elastyczna forma przez to, że możesz dobrać bardzo dokładnie barwę
Organizowanie przeprowadzki

Zorganizowanie przewozu rzeczy to zawsze spore wyz[…]

Zdecydowanie bardzo dobre rusztowania załatwicie s[…]

Koszta hali magazynowej

A czy planujesz kupować może podnośniki do swojej […]

Jak rozwijać swój biznes?

W pewnym momencie prowadzenia firmy warto byłoby z[…]

POSZUKUJEMY FACHOWCÓW DO WSPÓŁPRACY

Jeżeli jesteś parkieciarzem, montażystą lub stolarzem,
skontaktuj się z nami!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >>